Osman Gökçek'in ilk rakibi belli oldu

Osman Gökçek'in ilk rakibi belli oldu

Ankara Ticaret Odası'nda 3 Aralık’ta yapılacak seçim öncesinde Osman Gökçek’e ilk resmi rakip çıktı. Gürsel Baran, bugün düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını resmen açıkladı. Seçimde aday olabileceği sinyali...

Ankara Ticaret Odası'nda 3 Aralık’ta yapılacak seçim öncesinde Osman Gökçek’e ilk resmi rakip çıktı. Gürsel Baran, bugün düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını resmen açıkladı. Seçimde aday olabileceği sinyali veren Mustafa Deryal de aday olmayarak Gürsel Baran'ı desteklediğini duyurdu.

Gürsel Baran, "Komiteden bir grup arkadaşın istifa ettirilmesi birkaç gün sonra yönetim kurulunun çoğunluğunun istifa ettirilmesi ve arkasından bu bir hafta içinde odaya gelen kardeşimizin arkadaşımızın (Osman Gökçek) burada aday olması. Burası Ankara Ticaret Odası, buranın kendine göre teamülleri var. Bir hafta içinde bütün bu işlerin yaptırılmasını çok doğru bulmadık. 2013’teki oyun kurucuların bugün tekrar oyun kurucu olmasına müsaade etmek istemiyoruz. Buranın kendine göre teamülleri var" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem