Özcan Deniz'den bir ilk

Özcan Deniz'den bir ilk

Özcan Deniz'in hem yönetmenliğini, hem senaristliğini üstlendiği hem de oyunucu kadrosunda yer aldığı Senkron dizisinden yeni fragman geldi. Dijital izleyici platformu olan GAİN'de yayın hayatına başlayacak.

Türkiye'nin yeni nesil dijital izleyici platformu Gain'den yeni müjdeli haberler var. Farklı tarzdaki dizileriyle, her izleyici kitlesine geniş yelpazede seyir deneyimi sürmeye devam ediyor.

GAİN’in suç ve gerilim türündeki yeni dizisi ‘Senkron’, izleyicileri paralel evrenlerde geçen sürükleyici bir zaman yolculuğuna davet ediyor.  ‘Senkron’un oyuncu kadrosunda ise dizinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Özcan Deniz’in yanı sıra Feyza Aktan, Cansel Elçin ve Uygar Özçelik yer alıyor.

Zamanda yolculuk, paralel evrenler gibi konulardaki merakımızı gideren 'Senkron' 6 bölümden oluşacak. Yaşadıkları gizemli bir olayla kendilerini bir anda paralel evrenlerinde bulan Sedat ve Mina’nın hikayesine odaklanan Senkron, hızlı temposu ve sürükleyici hikayesiyle zaman hakkındaki düşüncelerimizi değiştirecek farklı bir seyir keyfi sürmenizi vaad ediyor.  

GAİN’in yepyeni dizisi ‘Senkron’un oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Feyza Aktan, Cansel Elçin, Uygar Özçelik, Zeynep Tuğçe Bayat, Kuzey Deniz, Emre Akkuş, Melis Gürhan, Semra Dinçer ve Mazlum Kiper yer alıyor. 

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. 

Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.   

Fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=w58WlvuRIh4

 Gain’i indirmek için;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain

https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910

https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621

 

 

Kültür Sanat