Özcan Deniz'e tokat atıp gömleğini parçalamıştı: Feyza Aktan: Görüntülerde yaşananlardan hiç pişman değilim

Özcan Deniz'in eski eşinden ilk açıklama: Pişman değilim

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'a açtığı velayet davasının dördüncü duruşması görüldü. Basına kapalı olarak görülen duruşmada 3 tanık dinlendi, mahkeme 14 Aralık'a ertelendi. Özcan Deniz’in, Feyza Aktan tarafından darp edildiği anların görüntüleri ortaya çıktı. Kameralara yansıyan o anlarda Aktan’ın Deniz’e tokat attığı ve kıyafetini parçaladığı görülürken, Aktan'dan ilk açıklama geldi: Görüntülerde yaşananlardan hiç pişman değilim.

Sanatçı Özcan Deniz, 2018'de evlendiği Feyza Aktan ile olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ayrılığın ardından Aktan, şiddet gördüğü iddiasıyla ünlü oyuncuya dava açmış, çift çocuklarının velayeti için karşı karşıya gelmişti. Ayrıca Özcan Deniz oğlunun velayetini alabilmek için mahkemeye başvurmuştu.

İddialara göre; Özcan Deniz, 15 Eylül günü oğlunun okula gitmediğini öğrenmesi üzere soluğu eski eşi Feyza Aktan’ın evinde aldı. Deniz’in eve gitmesinden bir süre sonra, ikili arasında tartışma yaşandı. Evin kapısının önünde yaşanan tartışmada, Aktan, Deniz’e tokat atarak kıyafetini parçaladı. Yaşanan olayın ardından Deniz, karakola giderek Aktan’dan şikayetçi oldu. İkilinin tartışma anları ise sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

"ÇOCUĞA VURMA!"

Dava dosyasına giren görüntülerde, Deniz’in ‘oğlumun kıyafetini giydir, elimi cimcikleme’ dediği, Aktan’ın ise ‘bıktım senden’ diye bağırdığı duyuluyor. Görüntülerde Aktan’ın Deniz’e tokat attığı ve kıyafetini parçaladığı anlar yer alırken, Deniz’in kapıya yöneldiği esnada ‘çocuğa vurma’ diye bağırdığı, Aktan’ın ise ‘kameraların önünde neyin şovunu yapıyorsun’ dediği duyuluyor.

'PİŞMAN DEĞİLİM!'

Habertürk'ün aktardığına göre; çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yapan Feyza Aktan ise, pişman olmadığını açıkladı. Aktan, "Uzun süredir zorlu bir süreçten geçiyorum. Medyaya servis edilen görüntülerde yaşananlardan hiç pişman olmamakla birlikte asla taviz vermeyeceğim bir olayın sonucuydu. Yaşadığım süreçlerle ilgili yakın bir zamanda açıklama yapacağım. Sevgiler..." dedi.

HAKİM KARŞISINA ÇIKTI

Şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ı darp ettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada geçtiğimiz ay hakim karşısına çıktı. Deniz suçlamaları reddederek "Velayet davasında beni zor duruma sokmak için bunları yapmaktadır. Boşanma davasını ben açtım. Şiddet görmüş bir kadın olarak boşanma davası açmadı" dedi.

"SÖYLEDİĞİMİZ HER ŞEY DOĞRU"

Şikayetçi Feyza Aktan ise "Söylediğimiz, dilekçede yazdığımız her şey doğru. Sarıyer’deki eylem 2017 yılının sonu veya 2018’in başında gerçekleşti. O sırada evli değildim, hamileydim. Basında eski sevgilisiyle görüştüğüne dair bir haber gördükten sonra evi terk ettim. Sonra beni ikna etti, eve gittim. Evdeyken tartışmalarımız devam etti. Tartışma sırasında boğazımdan tutup duvara yapıştırdı. O süreçte vücudumda herhangi iz bırakan bir darp olmadı, aileler de araya girdi ve kendisi de pişman olduğunu belirttiği için barışıp evlendik. Eğer vücudumdaki yaralar belirgin olsa dahi darp raporu almazdım çünkü çocuğuma karşı sorumluluklarım vardı" dedi.

Magazin