Özgecan Aslan’ın babasından Nihat Doğan’a: Şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu!

Özgecan Aslan’ın babasından Nihat Doğan’a: Şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu!

Özgecan Aslan’ın katledilmesinden sonra sosyal medyadan yaptığı açıklamalar ile büyük tepki alan yandaş Nihat Doğan, Aslan’ın babası ile görüşmüştü. Görüşmeden 24 saat sonra Özgecan’ın babası sosyal m

Özgecan’ın babası Mehmet Aslan görüşmenin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Aslan, "Nihat Doğan’ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de, kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum." ifadelerine yer verdi.
Mersin’in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015’te bindiği minibüsün şoförü tarafından katledilen Özgecan Aslan’ın ölümünün ardından Twitter’da bir paylaştığı ’’Siz de mini eteği giyip laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’’ mesajı nedeniyle tepki çeken yandaş Nihat Doğan, Özgecan’ın babası Mehmet Aslan ile bir fotoğraf paylaşmıştı.

Nihat Doğan da Instagram hesabından şu paylaşımda bulunmuştu;
 "Karşımda oturan, ’ bunca sapığın kol gezdiği Sokaklara çıktığınızda biraz daha tedbirli olup mini etek giymeyin’ minvalinde Ahu sungur adlı bayana cevaben attığım twittimi, Kışın ortasında mini etek giymediği halde Onunla özdeşleştirmeye çalıştırılan hunharca katledilmiş Özgecan Aslan kardeşimizin Babası her zaman konuştuğum evine gittiğim survivor öncesi uçağa binmeden beni arayıp başarı dileyen en son kişi olan yüce Gönüllü Mehmet Aslan abimdir.
Özellikle sosyal medyada kendi ahlaksız yaşam tarzlarını Özgecan kardeşimiz üzerinden tahakküm etmeye çalışmak suretiyle her seferinde şahsıma saldıran bizden gibi görünen Fakat ’bizden olmayan zulüm 1453’te başladı’ diyen, Mankurt, Hakk düşmanı batılın piçleri, çomarları bu fotoya çok iyi baksın.

Özgecan Aslan kardeşimizin ailesi benim ailemdir ben de onların evladıyım. Buradan size ekmek çıkmaz. Ayrıca Konuşmak her kişinin, hakk konuşmak er kişinin işidir, ben Hakk konuşuyorum hakikat konuşuyorum. Sizin derdiniz benle değil benim Hakk konuşmamla :) dönen dönsün ben dönmezem yolundan :) haydi şimdi başka kapıya.....

mehmet.jpeg

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem