Özgür Özel: Türkiye’de iki kişinin beka sorunu var

Özgür Özel: Türkiye’de iki kişinin beka sorunu var

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Türkiye’de beka sorunu olmadığını belirterek, "Rahmetli İsmet Paşa o dar günlerinde, rahmetli Adnan Menderes Kore’de askerlerimiz savaşıyor diye, rahmetli Ecevit Kıbrıs savaşında bunlar...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Türkiye’de beka sorunu olmadığını belirterek, "Rahmetli İsmet Paşa o dar günlerinde, rahmetli Adnan Menderes Kore’de askerlerimiz savaşıyor diye, rahmetli Ecevit Kıbrıs savaşında bunlar gibi beka sorunu var demedi. Çünkü onlar demokrasiye inanıyorlardı. Türkiye’de iki kişinin beka sorunu var Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli." dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, partisinin Seydişehir ilçesi seçim bürosunda partililerle buluştu. Özel, CHP Seydişehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Katlav’ın seçilmesi halinde genel merkez olarak tüm projelerinin destekleneceğini belirtti.

‘GERÇEK ENFLASYON 45’

Enflasyon rakamlarını eleştiren Özel, “Gerçek enflasyon yüzde 45, onaylı enflasyon yüzde 20, işçilere verilen ise yüzde 10’dur. ‘Gübrenin yarı fiyatını ödeyeceğiz’ dediniz vermediniz. Altı milyon kardeşimizin haklarını vermediniz. Biber, patlıcan, soğan, patates ateş pahası. Göstermelik tanzim satışları kurarak işi geçiştirmeye çalıştınız. Verilen sözleri tutmayan yönetme kapasitesi kalmayan bu iktidarı herkes görüyor. En fazlada AK Parti ve MHP’liler görüyor. Ama korku imparatorluğu oluşturulduğu için konuşamıyorlar” dedi.

‘TÜRKİYE'DE BEKA SORUNU YOK’

Türkiye’de beka sorununun olmadığının altını çizen Özel, “Rahmetli İsmet Paşa o dar günlerinde, Rahmetli Adnan Menderes Kore’de askerlerimiz savaşıyor diye, rahmetli Ecevit Kıbrıs savaşında bunlar gibi beka sorunu var demedi. Çünkü onlar demokrasiye inanıyorlardı. Türkiye’de iki kişinin beka sorunu var Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli.” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika