Özgür Özel'den Gökçek'e zehir zemberek yanıt

Özgür Özel'den Gökçek'e zehir zemberek yanıt

"Özgür burnunu kırmışlar; nasıl üzüldüm anlatamam"

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ameliyat olduğu için burnunun bandajlı olması ile ilgili paylaşım yapan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e, “Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene, adı üstünde ‘Melih Gökçek’ denir” tepkisini gösterdi.

Melih Gökçek, Özgür Özel’in burnunun bandajlı olması nedeniyle sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı. Gökçek, paylaşımında, Özel’in Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin gözaltına alınması ile ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik söylediği “Burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim” sözlerini içeren bir haber ile “CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te yaşanan kavgada burnundan yaralandı” ifadelerini içeren görseli ekledi.

gokcek.png

Gökçek, “Özgür burnunu kırmışlar. Nasıl üzüldüm anlatamam. Bana, sana yumruğu atanı söyle, ben ona söyleyeceğimi biliyorum. Aklıma Süleyman Soylu’ya ‘Burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim’ lafın geldi. Şimdi senin burnundan gelince, Soylu’nun ahı mı tuttu acaba. Ne dersin Özel” dedi.

Özgür Özer de sosyal medya hesabında, Melih Gökçek’in bu paylaşımını alıntılayarak Gökçek’e şu yanıtı verdi:

"Tüm Türkiye, 4 gün önce geçirdiğim bir ameliyat nedeniyle burnumun bandajlı olduğunu biliyor"

“Tüm Meclis, tüm Türkiye, 4 gün önce geçirdiğim bir ameliyat nedeniyle burnumun bandajlı olduğunu biliyor. Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene, adı üstünde ‘Melih Gökçek’ denir.” 

 

Tüm Meclis, tüm Türkiye 4 gün önce geçirdiğim bir ameliyat nedeniyle burnumun bandajlı olduğunu biliyor.

Bir sağlık konusunu bile böylesi bir yalanla çarpıtabilecek kadar alçalabilene adı üstünde
“Melih Gökçek” denir. https://t.co/UDIo5prg6B

 

Gökçek bunun üzerine tekrar yazdı

YA MİLLET… ÖZGÜR ÖZEL BANA ÇOK KIZMIŞ… SAMİMİ SÖYLÜYORUM, AMELİYAT OLDUĞUNU BİLMİYORDUM. MECLİS DE HEP ÖNE ATILIYOR, SOPA YEMİŞ ZANNETTİM… ÖZÜR DİLERİM… ÖZGÜR DAYAK YEMEMİŞ. AMELİYAT OLMUŞ… GEÇMİŞ OLSUN ÖZGÜR… AMA HER İHTİMALE KARŞI İKAZ ETMEK İSTERİM.KAVGA DA ÖNE ÇIKMA.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika