Pegasus Hava Yolları metaverse evreninde

Pegasus Hava Yolları metaverse evreninde

Metaverse evrenine giriş yapan Pegasus Hava Yolları, Decentraland platformunda "PegasusPort" isimli bir alan açtı.

Metaverse evrenine giriş yapan Pegasus Hava Yolları, Decentraland platformunda "PegasusPort" isimli bir alan açtı. CEO Güliz Öztürk, "Ülkemizde havacılık sektöründe bir ilke imza attık ve metaverse evreninde yerimizi aldık. PegasusPort Decentraland ile ziyaretçilerimize bu yeni evrende sürprizlerimiz olacak" dedi.

Decentraland platformunda "PegasusPort" isimli bir alan açan Pegasus, sürpriz oyunlarla ziyaretçilerine eğlenceli bir dünya sunuyor. PegasusPort Decentraland'i ziyaret edenler, yurt dışı uçak bileti kazanma şansını da elde ediyor. Hediye bilet oyunu katılım koşullarına https://www.flypgs.com/decentraland-hediye-bilet-yarismasi-katilim-kosullari linkinden ulaşılabiliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Pegasus Hava Yolları CEO'su Güliz Öztürk; "Pandemi dönemi; misafirlerin ve çalışanların dijital deneyimlerini artırmanın yanı sıra, dijitalleşme açısından yepyeni bir dönemin başlamasını da sağladı. Teknolojik gelişmelerin baş döndürücü hızına yetişme ve uyum sağlama becerisine sahip bir şirket olarak, ülkemizde havacılık sektöründe bir ilke imza attık ve metaverse evreninde yerimizi aldık. PegasusPort Decentraland ile ziyaretçilerimize bu yeni evrende sürprizlerimiz olacak. Bu önemli projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Her zaman söylediğimiz gibi; teknolojiye ve insana yatırım yapmaya devam edeceğiz. Türkiye'nin dijital hava yolu olarak ülkemiz, sektörümüz ve misafirlerimiz için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji