Pelin Öztekin'e çirkin mesaj: Geberen Rasim'in şişko kızı mısın sen

Pelin Öztekin'e çirkin  mesaj: Geberen Rasim'in şişko kızı mısın sen

Pelin Öztekin İğrenç Mesajı Böyle İfşa Etti Pelin Öztekin'e Büyük Şok Pelin Öztekin babası hakkında gelen çirkin mesajları ifşaladı.

Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin çileden çıktı. Twitter hesabına gelen babası hakkındaki çirkin mesajı ifşa eden Pelin Öztekin, isyan etti.

Merhum sanatçı hakkında sosyal medyada yapılan çirkin mesajı ifşa eden Pelin Öztekin kendini bilmez kullanıcıya, 'Peki sen kimsin embesil!' şeklinde karşılık verdi.

peli2-1.jpg

"SEN KİMSİN EMBESİL!"
Geçirdiği kalp krizi sonucu 8 Mart'ta babası Rasim Öztekin'i kaybeden oyuncu Pelin Öztekin, o dönem yaşananları, "Önce kalp rahatsızlığı geçirdiğini duyduk. Sonra iyileştiği söylendi... Aslında durumu kötünün iyisiydi. Yaşadığı kalp durmasıydı. Ardından kalbin kasmasını sağlayan bir alet takıldı. Tıkalı olan damarına anjiyo yapıldı. O sırada tepki verdi ama sonrasında iyiye gitmek yerine kötüye gitmeye başladı. Ve kaybettik." şeklinde anlatmıştı.

 

Babasının ölümü ile kahrolan ve bir süre bu duruma inanmak istemeyen oyuncu Pelin Öztekin, Twitter'dan kendisine gelen o mesajı ifşaladı.

"Geberen Rasim'in şişko kızı mısın sen?" mesajını ifşa eden Pelin Öztekin'in paylaşımını görenler şoke oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin