Perşembe Günü Reyting Savaşları! Reyting Sıralamasında O Dizi Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor

Perşembe Günü Reyting Savaşları! Reyting Sıralamasında O Dizi Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor

Yapılan incelemelere göre Perşembe günü ekranlarda seyirci ile buluşan o dizilerde reyting rekorları kırılıyor. Ancak o dizi tarihin en kötü dönemini geçiriyor. İşte reyting sıralamasında Perşembe günü dizileri

Perşembe günü reyting savaşları konusunda amansız bir çekişmenin yaşandığı günlerden birisidir. Şimdiye kadar kemik bir izleyici kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başı çektiği ve Mucize Doktor'un da etkili olduğu bir reyting savaşı söz konusuydu. Şimdi ise iki iddialı dizi daha yayınlanmaya başladı. Bunlardan birisi Bir Zamanlar Kıbrıs, diğeri ise Camdaki Kız.

2021 Yılbaşı Arası Veren Diziler, Yeni Bölümleri Ne Zaman Olacak? - Dizi Oyuncu

Akrep, Alev Alev ve Mucize Doktor Zor Durumda

 

Yeni dizilerin de dahil olmasıyla Perşembe akşamı daha da karışacak gibi görünüyor. Öyle ki Sol Yanım'ın yerine konan Akrep dizisi yayından kaldırılan Sol Yanım'dan bile çok daha kötü bir izlenme oranına düştü. Dizinin son bölümü neredeyse hiç izlenmedi. Öte yandan Alev Alev ve Mucize Doktor dizileri de reyting savaşlarında yenilmiş gibi gözüküyor.

Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın başarılı performansı ile dikkat çeken Akrep dizisinin 26 bölümlük bir antlaşması olsa da 26. bölüme ulaşıp ulaşamayacağı merak ediliyor. Öte yandan güçlü kadrosu ile dikkat çeken Alev Alev dizisinin reytingleri de alarm vermeye başladı. Aynı kanalda yayınlanan Kuzey Yıldızı, Ramo ve Arıza dizilerinin fişi çekildi. Alev Alev onlardan bile daha düşük reytingler almaya başladı. Onun hakkında da yakın bir zamanda final kararı verilebilir.

Hangi Dizilere 1 Hafta Ara Verilecek?

Mucize Doktor Can Çekişiyor

 

Mucize Doktor ilk sezonu çok beğenilen ve en çok izlenilen dizilerden birisi idi. Ama ikinci sezondaki karışık aşk ilişkileri izleyenleri memnun etmedi. İlk sezonda başarısı oldukça düşen dizinin de yakında final kararı alabileceği belirtiliyor. Bu durum da Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız dizilerinin diğerlerini çok etkilediğini gösteriyor. Bu iki dizi karşısında adını saydığımız diğer diziler hakkında yakın zamanda final kararı verilebilir.   

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem