Yeni Sezona Damgasını Vuracak Pırlanta Yüzük Modelleri

Yeni Sezona Damgasını Vuracak Pırlanta Yüzük Modelleri

Aksesuarlar, mücevherler kadınlar için şıklıklarının ve tarzlarının tamamlayıcı parçalarından biri olur. Farklı çeşitlerde mücevherler insanların zevklerine, tarzlarına ve tercihlerine göre değişiklik gösterir.

Aksesuarlar, mücevherler kadınlar için şıklıklarının ve tarzlarının tamamlayıcı parçalarından biri olur. Farklı çeşitlerde mücevherler insanların zevklerine, tarzlarına ve tercihlerine göre değişiklik gösterir. Bu mücevher çeşitlerinden biri de yüzüklerdir. Yüzükler farklı kullanım amaçlarına hitap eden modellere sahip olup, parmaklarda yerlerini alır. Yüzük seçimlerinde kullanılan maden de seçimlerde belirleyici olan etkili bir faktör olur. Pırlanta da en sık tercih edilen madendir. Pırlanta aslında elmas madeninin belirli bir formda kesilmesiyle elde edilen bir taşın kesim şekli olup, bu isimle anılır. Venta Pırlanta, yüzük modellerinde özgün tasarımını modern çizgilerle ortaya koyarak farklı kullanım tercihlerine, tarzlarına hitap ederek beğenilerinize sunuluyor.

Yeni Sezona Damgasını Vuracak Pırlanta Yüzük Modelleri

Venta pırlanta yüzük modelleri ile birbirinden şık ve farklı tasarımlarıyla parmaklarınızda yer alarak sizlerin zarafetinize eşlik etmeye hazır bir şekilde bekliyor. Tektaş, beştaş ve baget olmak üzere üç ana model kategorisinde farklı kesim, dizayn ve tasarımlarla herkesin zevkine, beğenisine hitap ediyor. Klasik tektaş tasarımlarının dışında farklı bir kesime ve şekle sahip bir model tercih etmek isteyenler için HRD sertifikalı 1,15 karat oval kesim tektaş pırlanta yüzük, parmakta duran zarif tasarımıyla size eşlik eder. Işığın küçük kesim modelleriyle bir araya getirdiği efektli pırlanta tektaş yüzük modeli de dikkat çeken tekniğiyle estetik bir duruş sergiler. Tektaş modellerin dışında birden fazla taşın bir araya getirilerek oluşturulan pırlanta beştaş yüzük modelleri arasında yer alan 0,52 karat beştaş pırlanta yüzük ''Aysar'' parmağınızda ışıltılı bir duruşla yer alır. 1,51 karat damla tamtur yüzük ''Damla'' kadınların alyans olarak kullanmayı tercih ettiği bir tasarım modeli olan tamtur pırlanta yüzük yenilikleri sevenler için güzel bir tercih olur.

0.52 Karat Beştaş Pırlanta Yüzük “Aysar”
 

avsar.jpg

 

Pırlanta Yüzük Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Mücevherler uzun yıllar size eşlik edecek bir aksesuar olup aynı zamanda taşıdığı anlamla da özel bir yere sahiptir. Her bir mücevherin taşıdığı anlam farklı olsa da pırlanta yüzüklerin manevi değeri alınma ve kullanılma nedeniyle daha özel oluyor. Taşıdığı anlam ve değeriyle pırlanta yüzüklerin seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Pırlanta yüzük seçiminde şekli öznel bir karara sahip olduğundan beğenileriniz, tarzlarınız daha öncelikli bir faktör olur. Baget kesim pırlanta modelleri arasında yer alan 0.21 karat baget pırlanta yüzük ''Mahru'' tasarımı başta olmak üzere Venta Pırlanta’da her zevke hitap eden modeller bulunuyor. Tasarımı dışında teknik olarak dikkat edilmesi gereken önemli noktalar: Karat, renk, berraklık ve kesimidir. Bu önemli noktalar pırlantanın 4C kuralı olarak da geçer ve pırlantanın değerini belirleyen temel faktörlerdir. Teknik özellikleri ve kişisel tercihlerinizi dikkate alarak yapacağınız bir seçim hem yüzüğünüzü rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar hem de zevkinizi yansıtır.

0.21 Karat Baget Pırlanta Yüzük “Mahru”

 

muhru.jpg

Farklı Bütçelere Hitap Eden Pırlanta Yüzük Fiyatları

Venta pırlanta farklı bütçelere hitap eden yüzük modelleri ile ihtiyaç duyan, almak isteyen herkesin talebini karşılamaya çalışır. Fiyat açısından belirleyici faktörlerden biri pırlantanın karat değeridir. 0.50 karat pırlanta yüzük modelleri arasında yer alan GIA sertifikalı 0.50 karat tektaş pırlanta yüzük ''Badem'', efektli pırlanta yüzük modellerine göre daha ekonomik bir model olur. Pırlanta yüzük modelleri seçimi yaparken isteklerinizi doğru bir şekilde belirlemeniz, bütçenize uygun bir alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Venta pırlanta farklı bütçelere hitap eden seçenekleri, zengin model yelpazesi ile sizleri bekliyor. Tüm bu modelleri ile Venta Pırlanta aradığınız ürünü bulmanızı sağlar. Venta Pırlanta’ya göz atarak sizler de aradığınız pırlanta yüzük için ilk adımı atın.

0.50 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük “Badem”


badem.jpg

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam