PlayStation 5 , PS Now desteğiyle gelecek

PlayStation 5 , PS Now desteğiyle gelecek

Sony, önümüzdeki yıl yeni nesil PlayStation konsolunu tanıtacak. Henüz kesin bir bilgi olmasa da PlayStation 5 ’in 2020’nin son çeyreğinde satışa

Konsol sektörünün önemli isimlerinden biri olan Sony, önümüzdeki yıl yeni nesil PlayStation konsolunu tanıtacak. Henüz kesin bir bilgi olmasa da PlayStation 5 ’in 2020’nin son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Ayrıca şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre konsolun fiyatının 400 ile 500 dolar arasında olacağına dair bazı söylentiler de mevcut.

Yeni nesil PlayStation konsolu ile ilgili ortaya çıkan detaylar bu kadarla da sınırlı değil. Zaten Sony kısa süre önce PS5’in teknik donanımı hakkındaki bazı bilgileri paylaşmıştı. Şimdi de konsolun destekleyeceği servisler yavaş yavaş netleşmeye başladı.

iPhone SE 2, 2020’de gelebilir! İşte ilk detaylar

Japon konsol devinin önde gelen isimlerinden biri olan Yasuhiro Osaki, PlayStation 5’in PlayStation Now servisini destekleyeceğini açıkladı. Bu sayede PS5 sahipleri, sağlam bir internet bağlantısı üzerinden PS2 ve PS3 oyunlarını stream ederek oynayabilecekler.

playstation 5

PS Now sisteminin, kabaca Google Stadia ile aynı kalibrede olduğunu söylemek mümkün.

Bilim Teknoloji