Polis, eğlence kulübünde bir kişiyi vurdu!

Polis, eğlence kulübünde bir kişiyi vurdu!

Polisler, sivil olarak geldikleri İstanbul Aksaray'daki bir eğlence mekanında tartıştıkları güvenlik görevlisini vurdu. 3'ü polis 10 kişi hakkında işlem

Polisler, sivil olarak geldikleri İstanbul Aksaray'daki bir eğlence mekanında tartıştıkları güvenlik görevlisini vurdu. 3'ü polis 10 kişi hakkında işlem başlatıldı. 3 polis memuru açığa alındı.

İstanbul’un Fatih ilçesinde, yeni kapatılan bir eğlence mekanının kendileri için açılmasını isteyen polisler, talepleri geri çevrilince bir kişiyi bacağından vurdu.Saldırı, saat 05.30 sıralarında Aksaray Mahallesi’nde bulunan bir eğlence kulübünde meydana geldi.

İddiaya göre eğlence kulübüne gelen sivil üç polis, iş yerini yeni kapatan görevli Mahmut Ç’den, eğlence kulübünü açmasını istedi. O sırada Mahmut Ç. de iş yerini yeni kapattığını, tekrar açamayacağını söyledi. Bunun üzerine polislerle güvenlik görevlisi arasında çıkan sözlü tartışma çıktı.

Tartışma sırasında polislerden biri silahını çekerek Mahmut Ç.’yi bacağından vurup yaraladı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hastaneye kaldırılan Mahmut Ç.’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Polis ekipleri 3’ü polis toplam 10 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheli 3’ü polis toplam 10 kişi sorgulanmak üzere Fatih Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. Şüpheli polisler A.Ö., O.G. ve Ö.U. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın talimatı doğrultusunda açığa alındı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika