Programının tanıtım filmi tepki çeken Ece Üner'den açıklama

Tanıtımdaki çığlıkla ilgili açıklama yapan Üner, çığlık seslerinin Emine Bulut'un kızına ait değil 25 Haziran'da eşi tarafından katledilen Yemen Akoda'nın kızına ait olduğunu söyledi.

Kanal D’de başlayan Susma adlı programın fragmanında katledilen Emine Bulut’un çığlığını kullandığı iddiasıyla tepki gören Ece Üner’den açıklama geldi. Üner, söz konusunu çığlığın Emine Bulut’un kızına değil, 25 Haziran’da sokak ortasında katledilen Yemen Akoda’ya ait olduğunu söyledi.

Üner şu ifadeleri kullandı:

Ben size hep gerçeği söyleyeceğim' dedim. Tanıtımın başındaki çığlıkla ilgili yanlışlar var. O küçük bir kızın çığlığı değil. Bir çocuk istismarı yoktu orada. Öncelikle şunu belirteyim, Emine Bulut'un kızını ben de takipteyim. Olayın başından beri takipteyim. Asla böyle bir şeye izin vermem. O çığlık benim için milattı.

 

O, benim haber spikerliği ceketimi çıkarmama neden olan çığlık. O çığlık, 25 Haziran'da annesini kaybeden bir kızın çığlığıydı evet, genç bir kızın, reşit bir kızın çığlıydı. O kız da isyan ediyordu. Defalarca şikayet etmişlerdi. Ben o gün, haber spikerliğini bırakıp, kariyerimi değiştirdim.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv