Psikolog olduğunu söyleyen kadın: Hayvan kesmekten çok zevk alıyorum

Instagram hesabında psikolog olduğunu yazan Meziyet Kalkavan adlı bir kadın, hayvan kesmekten çok zevk aldığını söyledi. Kalkavan, bir hayvanın derisini yüzerken çekilen fotoğrafını "Son derici yüzücü" notuyla paylaştı.

Instagram hesabında psikolog olduğunu yazan Meziyet Kalkavan adlı bir kadın, kurban bayramıyla ilgili tartışmalara tepki gösterdi. Tepkisini „Hamburger, ızgara, bonfileler, antrikotlar götürürken iyi. Ama bayramda ‘ay hayvanları kesiyorlar’. Biz hayvanları kesmekten zevk alıyoruz. Özellikle ben çok zevk alıyorum“ ifadelerini kullanarak gösterdi. Kalkavan’ın hayvan kesmekten zevk aldığını söylediği videoda arkadan çocukların da sesi geliyor.

Hayvan kesmekten çok zevk aldığını ve bunun ‘her insanın içinde olan şiddet eğilimini’ dizginlediğini söyleyen Kalkavan, Instagram hesabında bir hayvanın derisini yüzerken çekilen fotoğrafını, „Son deri yüzücü“ notuyla paylaştı. Kalkavan’ın Instagram hesabındaki profilinde „anti mRNA“ da yazıyor. Yani mRNA aşısına karşı olduğunu ifade ediyor.

Cumhuriyet yazarı ve hayvan hakları savunucusu Zülal Kalkandelen’in kurduğu Bağımsız Hayvan Topluluğu, sosyal medyadan şahsın çektiği videolara tepki gösterdi. Yapılan paylaşımda, „Bu kişi Instagram hesabında “Hayvanları kesmekten özellikle ben çok zevk alıyorum” diyerek hayvan kurban ederken görüntü paylaşmış. “İçimizde şiddet var, böylece onu embrace ediyoruz” diyen bir psikolog…“ ifadeleri kullanıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam