Quaresma, rakibine sinirlenip kucağında taşıdı

Quaresma, rakibine sinirlenip kucağında taşıdı

Vitoria’nın formasını giyen Beşiktaş’ın eski futbolcusu Quaresma, rakip rakip 1-0 öndeyken maçın 90. dakikasında yerde kalan rakip oyuncunun zaman çalmasına tepki gösterdi.

Portekiz Süper Lig takımı Vitoria da forması giyen Beşiktaş’ın eski futbolcusu Quaresma, rakip 1-0 öndeyken maçın 90. dakikasında kendini yere bırakan rakip oyuncunun zaman çalmasına tepki gösterdi. Sakatlanan rakibini zaman kaybetmemek için kucağında taşıyan Quaresma, bu hareketi sebebiyle hakemden sarı kart gördü.

Portekiz Süper Ligi’nde oynanan Belenenses SAD – Vitoria Sc maçının son dakikalarında yaşanan olay izleyicileri şaşkınlığa uğrattı. Vitoria forması giyen Beşiktaş’ın eski futbolcusu Ricardo Quaresma, maçın son dakikalarında sakatlanan rakibini zaman kaybetmemek için kucağında taşıdı.

Quaresma, rakip 1-0 galipken maçın 90. dakikasında yerde kalan rakip oyuncunun zaman çalmasına sinirlendi. Sedye gelmesini bekleyemeyen Quaresma rakibini kucağına alarak sahanın kenarına taşımak istedi.

Rakiplerin ve hakemin şaşkın bakışları arasında rakibini kucağına alan Quaresma bu hareketinin ardından sarı kart gördü. Maç Belenenses’in 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Yaşanan anlar ise sosyal medyada gündem oldu.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya