R.O.K.'un yalanı ortaya çıktı, işte o telefonun perde arkası

R.O.K.'un yalanı ortaya çıktı, işte o telefonun perde arkası

Hükümete yakın kalemlerden Sabah yazarı Nagehan Alçı, önceki gün Etiler’de saldırıya uğradığını iddia ederek polise suç duyurusunda bulunmuş, Alçı’ya saldırmakla suçlanan piyanist Nazlı Işıldak ise polis zoruyla götürüldüğü...

Hükümete yakın kalemlerden Sabah yazarı Nagehan Alçı, önceki gün Etiler’de saldırıya uğradığını iddia ederek polise suç duyurusunda bulunmuş, Alçı’ya saldırmakla suçlanan piyanist Nazlı Işıldak ise polis zoruyla götürüldüğü karakolda verdiği ifadede iddiaları yalanlamıştı. Kendisi de ''paşa kızı’ olan Işıldak, Alçı'ya Balyoz ve Ergenekon kumpaslarının olduğu dönemde yaptığı açıklamaları hatırlatarak “Bank Asya'dan krediyle alarak oturduğunuz yalıda vicdanınız nasıl rahat ediyor?'' diye seslendiğini söyledi. Işıldak, iddia edildiğinin aksine Nagehan Alçı'ya tehdit ve hakaret içerikli herhangi bir şey demediğini de belirtti. Işıldak'ın avukatı Ümit Kaplan ise, Alçı'nın göz önünde bir isim olduğunu övgüye olduğu kadar eleştiriye de açık olması gerektiğini söyledi.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI: ARAYAN GENELKURMAY BAŞKANLIĞI DEĞİL, RASİM OZAN KÜTAHYALI

Hükümete yakın Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı bugünkü köşesinde eşi Nagehan Alçı'nın yaşadığı olaya ilişkin “Genelkurmayımız da hem Nagehan’a hem de bana hemen üzüntülerini ilettiler'' dedi. Nagehan Alçı'ya yaptığı eleştiriler nedeniyle gözaltına alınan piyanist Nazlı Işıldak'ın babasına dair ise “Dahası bu emekli generalin personel kayıtlarına bakınca sadece iki oğlunun olduğunu ve kızının olmadığını, ortada tuhaf bir durum olduğunu söylediler.'' iddiasında bulundu.

EMEKLİ GENERALİN KIZI OLDUĞU DOĞRULANDI!

Sözcü’nün askeri kaynaklardan aldığı bilgiye göre işin aslının öyle olmadığı anlaşıldı. Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler departmanından general rütbesindeki bir yetkiliyi arayan kişi Rasim Ozan Kütahyalı idi. Kütahyalı, olayın ayrıntılarını bildiği gerekçesiyle söz konusu Genelkurmay yetkilisini eşi Negahan Alçı'ya yönlendirdi. Alçı ile görüşen Genelkurmay yetkilisi telefonda ilk “Geçmiş olsun, nedir yaşanan'' diye sordu. Nagehan Alçı, kendisi ile tartışan piyanist Işıldak'ın babasının asker kökenli olup olmadığını doğrulatmak için ilgili kimliği verdi. Buna göre; kimlikteki generalin ismi Fahri Işıldak'tı. Soruşturma sonucunda, Nagehan Alçı'nın tartıştığı piyanist Işıldak'ın emekli generalin kızı olduğu doğrulandı.

NAZLI IŞILDAK CANLI YAYINA OLAYI ANLATTI

Nagehan Alçı'ya 'Vicdanınız rahat mı?' dediği için gözaltına alınan Piyanist Nazlı Işıldak, TELE1 Ana Haber'de Genelkurmay Başkanlığı'nın Nagehan Alçı'ya geçmiş olsun dediğine inanmadığını söyledi. Işıldak, Alçı ile aralarında yaşanan tartışma hakkında şunları söyledi: 

">

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Medya