Ramo Dizisi Ekranlara Veda Ediyor! İzleyici Mutlu Bir Son Bekliyor

Ramo Dizisi Ekranlara Veda Ediyor! İzleyici Mutlu Bir Son Bekliyor

Ramo dizisi beklenmeyen karakterin ölümü ile ekrana elveda diyor! Seyirci bunu duyunca hüsrana uğradı, peki dizide ölen karakter kim? İşte detaylar

Yapımcılığını BKM filmin üstlendiği yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturduğu senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldığı aksiyon dram türündeki televizyon dizisidir. Yayın hayatına 14 Ocak 2020 tarihinde Show TV’de başlayan dizinin başrollerini ise Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç paylaşıyor. Bunun yanı sıra Yiğit Özşener, İlker Aksum gibi başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran dizi Adana'da geçiyor.2.sezonuyla ekranlarda olan dizi 40.bölümüyle ekranlara veda edecek.

Ramo 40. Bölüm Fragmanı İzle Show TV 16 Nisan Final Bölüm Tanıtımı! - Finans Ajans

Final Olacak Olan Ramo Dizisi Mutlu Son ile Mi Mutsuz Son ile Mi Bitecek?

Adanalı bir aileden olan Ramo uzun yıllar ailesiyle birlikte burada ırgatlık yapmıştır. Bünyesinde çalıştığı gayrimeşru işler yapan aileye karşı bir isyan çıkarmak ister. Ailesi buna izin verme ama Ramo ailesini dinlemez ve onların itirazına rağmen isyan çıkarır. Bu isyanda patronunu öldüren Ramo için işler iyice çıkmaza girer çünkü Ramo patronunun kızı Sibel'e aşıktır. Ramo birdenbire imkânsız bir aşka doğru sürüklenir.

43.bölümüyle final yapacağı duyurulan fakat sonrasında 40.bölümüyle final yapma kararı alan sevilen aksiyon dizisinde izleyicilerin cevabını merakla beklediği bir soru var. Sibel ve Ramo'nun imkânsız aşkının mutlu bir sonla mı yoksa mutsuz bir sonla mı biteceği izleyicilerin en merak ettiği konu oldu. Finalden önce aksiyon sahnelerinin arttığı dizide heyecan en üst seviyededir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören dizinin kulislerde konuşulanlara göre mutlu bir sonla ekran yolculuğunu tamamlayacağı söyleniyor. 

Ramo 40. Bölüm Fragmanı İzle Show TV 16 Nisan Final Bölüm Tanıtımı! - Finans Ajans

Ramo'nun Yıldızı Murat Yıldırım Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki sunuculuk görevinden oyunculuk aşkı nedeniyle ayrılan başarılı oyuncu Ramo dizisiyle yıllar sonra ekranlara dönmüş hayranlarını sevindirmişti.  Iman Elbani ile 2016 yılından beri evli olan oyuncu oyunculuktaki başarısıyla kendinden sıkça söz ettiriyor.

GENEL