Ramo dizisi yeniden başlıyor! Final yaptı denilmişti, çarklar terse döndü! Hayranları havaya uçacak! Yeniden geliyorlar...

Ramo dizisi yeniden başlıyor! Final yaptı denilmişti, çarklar terse döndü! Hayranları havaya uçacak! Yeniden geliyorlar...

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Ramo yeniden başlıyor! Kısa süre önce dizinin final yaparak ekranlara bir bölüm dahi oynamayacağı bilgisi verilmişti fakat işler tamamen tersine döndü.

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, Cuma akşamları Show TV'den sevenleriyle buluşuyordu. Kırmızı Oda, Arka Sokaklar gibi dizilerin yanında yer alarak başarısını ikiye katlayan dizinin hikayesi ve oyuncuları dizi izleyenler tarafından çok beğeniliyordu. Her bölümde seyircisine hikayesini bir tık daha geçiren dizi 40 hafta boyunca ekranlarda yerini aldı.

Ramo dizisinin finali için önce Ramazan bayramının sonu denilmişti. Hayranları her ne kadar dizinin final yapacağına üzülmüş olsa bile geç bir tarihte final yapacak olmasına derin bir nefes almıştı fakat beklenilen olmadı. Dizi Ramazan Bayramından hemen önce apar topar ekranlara veda etti. Peki, dizi yeniden ne zaman başlıyor?

d5f0a06c1d273d77d653b1d144f01aff-1200x630.jpg

Özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandıran dizinin finali hayranları için büyük bir yıkım olmuştu. 40 hafta boyunca ekranlarda görmeye alışık oldukları dizinin bir anda ortadan apar topar kaldırılması büyük bir isyana neden olmuştu. Fakat kanal Ramo hayranlarını daha fazla kırmadı ve dizinin yeniden ekranlara geleceğini duyurdu.

650x344-ramo-sibel-oldu-mu-diziden-ayrildi-mi-ramonun-yildizi-sibel-bilgic-diziye-veda-mi-etti-1613165777577.jpg

Ramo dizisi ne zaman yayınlanacak?

Show TV ekranlarının gündüz veya ikindi kuşağında yayınlanacak olan dizinin tekrar bölümleri yeniden ekranlara gelecek. Sevilen dizinin ne zaman tekrar bölümleri yayınlanacak bilinmese bile birçok izleyici, Mayıs ayının ortalarında Ramo dizisinin eski bölümlerinin yayınlanmasını bekliyor.

650x344-ramo-dizisi-hakkinda-flas-iddia-ramo-final-mi-yapiyor-ne-zaman-ve-neden-bitecek-1617264277660.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv