Ramo sosyal medyada gündem oldu

Ramo sosyal medyada gündem oldu

Show TV ekranlarının en beğenilen dizileri arasında yerini alan Ramo dizisinin dün yayınlanan bölümüyle birlikte işler tam tersine döndü.

Sibel’in yaşadığının haberini alan Ramo için artık tüm dengeler değişti. Büyük planını ortaya çıkardı, hareket geçti. Sevilerek izlenen dizinin 32. Bölümünde final sahnesi akıllarda soru işareti bırakmıştı. Çevresi silahlarla çevrili Ramo’nun kurtulup kurtulmayacağı merak edilirken Ramo atağa geçti ve tüm tehlikeleri lehine çevirdi.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve İlker Aksum gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı dizi her hafta Cuma günleri seyircine farklı bir heyecan yaşıyor. Reytinglerinde büyük bir çıkış yaşanan dizinin aksiyon ve gerilim dolu sahneleri Show TV izleyicisi tarafından çok beğeniliyor. Dün yayınlanan bölümde ise Sibel’in Ramo’ya sesli mesaj bırakması her şeyi gün yüzüne çıkardı.


Sibel’in kaçırıldığı adamların birini etkisiz hale getirip Ramo’ya “Aşkım ölmedim ben, beni Mazhar’ın adamları kaçırdı” demesi Ramo’nun bir anda yere yığılmasına neden oldu. Gülünün yaşadığını öğrenen Ramo, tüm planlarını devreye soktu. Adamlarına uyarılarda bulunan Ramo, Mazhar’ın yerine İstanbul’un sahibi olmayı kafaya koydu.


Sibel’den gelen mesajla birlikte adamlarının yanına gelen Ramo, herkesi büyük bir şoka soktu. “Sibel yaşıyor” sözlerini duyanların birçoğu inanmak istemedi. Bunun üzerine Ramo, Sibel’den gelen mesajı hem abisine hem de adamlarına dinletti. Kanıtla birlikte gelen Ramo, herkese mutluluk yaşattı. Abisi ise Sibel’in yaşadığını duyunca sevinçten ne yapacağını şaşırdı.

Ramo’dan radyo jesti!

Sibel’in Mazhar tarafından kaçırıldığını öğrenen Ramo, radyo aracılığıyla bir mesaj bıraktı ve Sibel’e mesajını yolladı. Bunun yanında Neşet Ertaş’tan Neredesin Sen isimli türkünde okunmasını istedi. Bu sayede Ramo, kayıp sevgilisinin yerini buldu ve sevgilisine radyodan bir jest yaptı. Bunun yanında Sibel’in büyük patronun elinde olduğunu öğrenen Ramo, evini bastı ve yatağında öldürdü. Bununla birlikte büyük savaşın başladığı sinyalleri verildi.

Medya