Razer X Fossil Gen 6 ile tanışın

Razer X Fossil Gen 6 ile tanışın

Razer ve Fossil ile sınırlı sayıda bir akıllı saat üretimi başlatmak için iş birliğini duyurdu. Razer X Fossil Gen 6 oyuncular için geliştirildi.

Razer X Fossil Gen 6 adlı bu  giyilebilir cihaz, Fossil’in akıllı saat platformu Fossil Gen 6’dan yararlanıyor. Analog, Metin ve Chroma dahil olmak üzere üç özel Razer saat yüzünün yanı sıra, iki adet şık değiştirilebilir kayışa sahip olan bu ürün dünya çapında yalnızca 1.337 adetlik sınırlı bir miktarda piyasaya sürülecek.

Razer X Fossil Gen 6

Uyku Takibi ve Arttırılmış Şarj Hızı

Kullanıcılar, gündüz ve gecelerini en üst düzeye çıkarmak için daha kısa şarj süresinin ve daha uzun pil ömrünün keyfini çıkarabiliyor. Gece boyunca Uyku Kutucuğunda uyku geçmişinizi takip edip, dinlenme durumunuzu izleyin ve uyku hedefleri belirleyin, ardından güne başlamadan önce akıllı saati hızla şarj edin.

Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch, 30 dakikadan biraz fazla sürede %80 şarja ulaşıyor. Bu, Snapdragon Wear 4100+ platformunun azaltılmış güç tüketimi ve Fossil Group tarafından geliştirilen Akıllı Pil Modları ile birleştiğinde, kullanıcıların uyku takibinin ardından sabahları hızla tam şarja ulaşmalarını sağlıyor.

Yükseltilmiş Sağlık ve Zindelik Sensörleri

Gen 6, sürekli izleme ve gelişmiş sinyal doğruluğu sağlamak için yükseltilmiş bir kalp atış hızı sensörüne sahip. Kullanıcılar ayrıca, vücutlarının zaman içinde oksijeni ne kadar iyi dolaştırdığını görmek için kan oksijen ölçümlerinin bir tahminini izleyen yeni SpO2 sensöründen de faydalanacak.

Razer X Fossil Gen 6

Ayrıca kullanıcılar, zaman içinde genel kardiyorespiratuar sağlığı belirtmek için dinlenme durumundaki kalp atış hızı ve kullanıcı biyometrisini kullanarak VO2 max tahminini gösteren Kardiyo Fitness Seviyesi takibi de dahil olmak üzere Fossil Group tarafından daha önce yayınlanan sağlık güncellemelerinin keyfini çıkarmaya devam edecekler.

Eller Serbest Sağlık Takibi

Kullanıcılar, gün boyunca kalp atış hızlarını izlemekten, gün içinde tazelenmek adına rehber yönlendirmeli bir dakikalık nefes seansına ve hatta günlük bir yürüyüş planlamaya kadar, sağlık hedeflerini izleyerek günlerini dinç tutabilirler. Ayrıca, eller serbest bildirimler ve aramalar için dahili mikrofon sayesinde gününüzü veya oyununuzu duraklatmanıza gerek kalmadan bağlantıda kalırsınız.

Wear OS 3 Uyumluluğu

Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch, Google’ın 2021’de duyurulan yeni işletim sistemi Wear OS 3 ile de uyumlu olacak.

Razer X Fossil Gen 6

Ek özellikler

 • Paslanmaz çelik kasa, üst kısım ve iticiler
 • 44 mm kasa boyutu
 • Çarpıcı 1.28” dokunmatik dijital ekran (326 ppi)
 • Yüzmeye dayanıklı (3 ATM’ye kadar)
 • Özelleştirilebilir kadranlar ve düğme işlevselliği
 • Değiştirilebilir kayışlar ve bileklikler
 • Snapdragon Wear 4100+ ile daha yüksek performans ve daha düşük güç tüketimi
 • Premium YouTube Music ve Spotify Premium kullanıcıları için çevrimdışı oynatma gibi yeni özellikler de dahil, favori markaların Google Play’de yeni Wear OS uygulamalarını ve deneyimlerini indirme erişimi
 • Bağlantı: Bluetooth 0 LE, Wi-Fi, GPS, NFC SE
 • Sensörler: İvmeölçer, Jiroskop, Pusula, Altimetre, PPG Nabız, SpO2, Vücut Dışı Kızılötesi, Ortam Işığı
 • Wear OS by Google
 • 8 GB depolama ve 1 GB RAM
 • Manyetik disk ile 4 pinli USB hızlı şarj

Toyota Yaris Ocak fiyatları büyük hayal kırıklığı yarattı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji