Referandum öncesi AKP ile MHP arasında gerginlik yaratacak açıklama

Referandum öncesi AKP ile MHP arasında gerginlik yaratacak açıklama

Erhan Usta Twitter hesabından, "2000 öncesinde herkesin bir tasarrufu vardı, Şimdi borcu var. Yanılsamanın aksine akp dönemi geçmiş tasarrufların harcandığı dönem oldu" ifadelerini paylaştı.Ekonomik olarak Türkiye'nin üretim...

Erhan Usta Twitter hesabından, "2000 öncesinde herkesin bir tasarrufu vardı, Şimdi borcu var. Yanılsamanın aksine akp dönemi geçmiş tasarrufların harcandığı dönem oldu" ifadelerini paylaştı.

Ekonomik olarak Türkiye'nin üretim yapamadığını söyleyen Erhan Usta Twitter hesabından yaptığı açıklamalarında şunları söyledi:

"Varlık fonu 18 çerçeve kanundan istisna tutuldu. Büyük bir kamu kaynağı kullanacak. Sayıştay gibi ciddi bir denetime tabi tutulmaması kötü. 2000 öncesinde herkesin bir tasarrufu vardı, Şimdi borcu var. Yanılsamanın aksine AKP dönemi geçmiş tasarrufların harcandığı dönem oldu. Çiftçinin ürünü para etmiyor çünkü ithalat var. Tarıma sağlanan devlet desteği iki katına çıkarılmalıdır! üretime rağbet artırılmalıdır! Köydeki insanımız alın terinin karşılığını alamıyor bu yüzden üretim sıkıntısına girmeyi göze alamıyor. Üreten ekonomi ortamını ve gelirin adil paylaşımını sağlamak MHP'nin hedefidir."

erhanusta.jpgerhanusta2.jpg