Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı

Reha Özcan çoban köpeklerinin saldırısına uğradı

Oyuncu Reha Özcan, Burdur’da çoban köpeklerinin saldırısına uğradı. Özcan, sürünün önünden geçtikleri için köpeklerin saldırdığını söyledi. Öte yandan Özcan’ın turnesi de ertelendi.

Oyuncu Reha Özcan, ‘Bir Garip Orhan Veli’ oyununun turnesi için gittiği Burdur’da çoban köpeklerinin saldırısına uğradı.

BİZİM HATAMIZ

Instagram hesabından bir video yayınlayarak yaşadıklarını anlatan Özcan, “Oyun için Burdur turnesine çıktık. Burdur’da köpeklerden kaçarken saldırıya uğradım. Bizim hatamız, köpeklerin hiçbir suçu yok. Koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık. Oradaki çoban köpekleri de sürüyü korumak maksadıyla bize saldırdı. Biz de kaçtık, kaçarken de sol ayağımdaki alt baldır yaralandı. Orada travmatik bir şey oluştuğu için yürüyemiyorum. Yürüyemediğim için de oyunu sahnede oturarak oynamak zorunda kaldım. Canım hâlâ çok yanıyor” ifadesini kullandı.

OYUN ERTELENDİ

Reha Özcan’ın yer aldığı ‘Bir Garip Orhan Veli’ oyununun Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde dün akşam yapılması planlanan gösterimi ise haziran ayına ertelendi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin