Renault ve Dacia fiyatlarını güncelleyecek

Renault ve Dacia fiyatlarını güncelleyecek

Bildiğiniz gibi döviz kurundan dolayı pek çok otomobil firmasının fiyatlarında güncellemelere gittiğine şahit olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Ortaya çıkan son detaylara göre, bu firmalara Renault ve Dacia da eklenmiş vaziyette.

Artan döviz kuru ve diğer gelişmeler sonrasında Renault ve Dacia fiyatlarını bir kez daha güncelleme kararı aldı.

Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konumuz ise Renault ve Dacia’nın fiyat güncellemeleri olacak. Halbuki her iki markanın da fiyatlarına zam yapmasının üzerinden çok uzun bir süre geçmemişti.
Ancak buna rağmen son gelişmeleri dikkate alan yetkililer, fiyatlarda bir kez daha güncelleme yapmaya karar verdi. Tabii ki de burada güncellemeden kasıt, fiyatların artması olacaktır. Çünkü böyle bir durumda bütün şirketler fiyat arttırırken, Renault ve Dacia’nın fiyatlarında indirime gitmesi imkansıza yakın bir durum.
Tabii ki yapılan güncellemeler sonrasında oluşan son fiyat tablosunu biz sizlerle paylaşmış olacağız. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var ki Renault bir süre önce Bursa fabrikasındaki üretimi kısmen durdurma kararı vermişti. Yani zamlarda doğrudan döviz kurunun etkisi olsa da dolaylı olarak üretimin azaltılmasının da payı olacaktır. Bakalım Renault ve Dacia’nın yeni fiyatları ne olacak? Bekleyip göreceğiz.

2022 akıllı gözlükler için önemli bir yıl olacak

Bilim Teknoloji