Resmi plakalı araçlarla İyi Parti'nin pankartlarını topladılar

Resmi plakalı araçlarla İyi Parti'nin pankartlarını topladılar

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti’nin Kağıthane Belediye Başkan adayı olan Mehmet Aslan’ın pankartları ve afişleri, Kağıthane Belediyesi’ne bağlı

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti’nin Kağıthane Belediye Başkan adayı olan Mehmet Aslan’ın pankartları ve  afişleri, Kağıthane Belediyesi’ne bağlı resmi hizmet araçlarıyla gelen çalışanlar tarafından yırtılıp toplatıldı.

Türkiye genelinden gelen, CHP ve İYİ Partili milletvekillerinin afişlerinin yırtılması ve de toplanması olaylarından bir yenisi de İstanbul Kağıthane’de yaşandı.

İYİ Parti’nin Kağıthane Belediye Başkan adayı olan Mehmet Aslan’ın afişleri Kağıthane Belediyesi’ne bağlı resmi hizmet araçlarıyla gelen çalışanlar tarafından yırtılıp toplatıldı.

mehoet.jpg

Vatandaşlar tarafından kaydedilen olayın görüntüleri, sosyal medyada da paylaşıldı.

“KAĞITHANE HALKI 31 MART’TA GEREKENİ YAPACAKTIR”

Konuyla ilgili olarak, sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Mehmet Aslan, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’a yönelik olarak, “Yerel seçimler öncesinde Belediye başkanı olarak bizzat bana ‘afiş yırtmak, kaldırtmak ayıptır, günahtır. Buna izin vermem!’ dediniz. İşte ekipleriniz resmi araçlarla topluyor pankartlarımı. Bu haksızlığa karşı vicdan sahibi Kağıthane halkı 31 Mart’ta gerekeni yapacaktır!” ifadelerini kullandı.

53853938_637735093314675_8883975062470787072_n.jpg

Marmaray’da ‘iade ücret’ vurgunu

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika