Retouchbody - Saçsız Kalmaya Son

Retouchbody - Saçsız Kalmaya Son

Saç ekimi işlemlerinin yaygınlık kazanmasıyla birlikte pek çok insanın hayatı değişmiştir. Görsel olarak kendini kötü hisseden kişiler, saçsız kalmaya son vermek için saç ekimi yaptırır.

Retouchbody Hakkında

Retouchbody, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren bir sağlık turizmi şirketidir. 2010 yılından bu yana uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdüren şirket, saç ekimi, plastik cerrahi, diş tedavileri, mide küçültme gibi operasyonlarda hizmet sunmaktadır.

 

Retouchbody, Türkiye’de ve Dünya’da söz sahibi, alanında uzman cerrahlarla işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul merkezli olarak uluslararsı akrediteye sahip hastaneler ve doktorlarla operasyonların planlamasını yapmaktadır. Çeşitli sağlık ihtiyaçları için Dünya’nın dört bir yanından ve onlarca farklı ülkeden hastalara karşılıklı memnuniyet prensibiyle hizmet sunan Retouchbody, sektörde yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Retouchbody tarafından planlanan operasyonlarda binlerce ameliyat güven içerisinde başarılı sonuçlarla gerçekleştirilmiştir.

Retouchbody, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet şiarıyla çalışmalarını İstanbul merkezli olarak sürdürmektedir. Alanında uzman cerrahları kadrosunda barındıran şirket, ihtiyaçlarınıza dönük olarak operasyon planlamaları yapmaktadır. Hastaların sağlığı, güvenliği ve gizliliği ön planda tutularak tedavi ve bakım süreci profesyonel şekilde şirketimizce yönetilmektedir. Hastalarımızın ihtiyaçları, talepleri ve önerileri doğrultusunda hazırlanan sağlık turizmi planlamasının her aşaması Retouchbody’ın alanında uzman ekibinin kontrolündedir.

 

Sektörünün öncü firması olarak faaliyetlerine devam eden Retouchbody; disiplinli ve dakik çalışma, hasta güvenliği ve ihtiyaçlarının tam karşılanması, en uygun fiyat prensibiyle çalışmaktadır.

Safir Ekimi

Saç ekimi çeşitli nedenlerden dolayı saç dökülmesi yaşayan kişiler için uygulanan yöntemlerdir. Uygulama sırasında herhangi bir aksaklık çıkmasın diye çeşitli düzenlemeler yapılır. Yapılan düzenlemelerin amacına ulaşabilmesi için işlem sırasının kontrol edilmesi gerekli görülür.

Belirlenmiş olan kriterlerin amacına ulaşabilmesi için düzenli aralıkları ile kontrollerinin sağlanması da söz konusudur. Son teknolojik sistemlerin kullanılması saç ekimleri için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Safir Ekimi Nasıl Yapılır?

Safir saç ekimi yapılan değişikliklerin sistem üzerinde uygulanması ve olumlu sonuçların alınması doğrultusunda ileri seviyeye taşınır. Alınan önlemlerin saç ekimi içeriği doğrultusunda hazırlanması ve olumlu sonuçlar alınması için işlem basamakları yerine getirilir.

Saç ekimi yöntemlerinin en gelişmiş hallerinden biri olan safir saç ekimleri ile birlikte bir bütünlük içinde uygulamalar yapılır. Temelde başlangıç olarak deri üzerinde kanalların açılarak son teknolojik sistemlerin kullanılması ile belirgin nitelikleri ön plana çıkarılır.

Safir olarak nitelendirilen cihazların kullanıldığı FUE saç ekimi uygulamaları yapılır. Detaylı olarak hangi işlem basamaklarından geçirileceği üzerinde durularak çeşitli uygulamalar yapılmış olur. Saç ekimi safir bıçakların temel nitelik ve işlevleri kontrol edilerek uygulama aşamasına geçilmesi sağlanır.

DHI Saç Ekimi Kimlere Uygundur?

Saç ekimi işlemlerinin bireylerin temel fiziki özelliklerine göre değişiklik göstermesi ile detaylı incelemeleri yapılır. Kalem tekniği olarak geliştirilmiş cihazların kontrol edilmesi ile işlemlerin yapılması söz konusudur.

Temel olarak doğruda bir işlevsellik özelliği ile dhi saç ekimi yöntemlerinin uygulanması ile kaliteli saç köklerinin kullanılması ile yerine getirilmiş olur. Donör bölge olarak adlandırılan kısımdan alınan saç köklerinin özel olarak muhafaza edilmesi ile gerçekleştirilir.

Saç dökülme ve seyrekliği yaşayan bireylerin özellikle uygulama sırasında istenilen sonucu alabilmesi için kontrol edilerek düzenleme yapılmış olur. Kullanılan cihazların ve steril ortamların saç ekimi konusunda son derece önemli olduğu gözlenerek olumlu sonuç alınması sağlanır.

 Saç ekimi sırasında kullanılan çeşitli yöntemlerin geliştirilerek sunulması bireylerin istenilen kalitede hizmet alabilmesi için etkilidir. Dhi saç ekimi yöntemlerinin kullanılması ile birlikte toplanan saç köklerinin özellikleri incelenerek düzenli hale getirilmesi sağlanır.

DHI Saç Ekimi Temel Aşamaları

Saç ekimi sırasında uygulama yapılacak bölgenin analizinin yapılması ve bu doğrultuda karar alınması etkili sonuçların alınması bakımından önem taşır.

Gelişen teknolojiler eşliğinde kullanılan saç ekim yöntemlerinin hangi amaç doğrultusunda kullanılacağına karar verilerek işlem basamakları uygulanır. Dhi saç ekimi temin edilen saç köklerinin açılan kanallara uygun yöntemler eşliğinde uygulanması ile gerçekleştirilir. Dhi saç ekimi ayrıştırma işlemi geçirildikten sonra özel olarak kullanılan medikal kalem aracılığı ile nakil olarak belirlenmiş alana yerleştirilmesi söz konusu olmuştur.

Dhi saç ekimi son teknolojik sistemler ile geliştirilmiş saç ekim yöntemlerinin başında gelir. Yapılan analizler sonrasında saç köklerinin uygun bir biçimde yerleştirilmesi sağlanır.

Saç Ekimi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Saç ekimi fiyatları hangi bölgede saç ekimi gerçekleştirileceğine karar verilerek düzenli olarak işlem sırası takip edilir. Özellikle ense kısmında bulunan saç köklerinin uygun bir biçimde toplanması ve bu doğrultuda kanallara aktarılması sağlanacaktır. Bu noktada saç ekimi fiyatları da öğrenilir.

Saç Ekimi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Saç ekimi işlemiyle gerekli görülen analiz ve testler yapılarak etkili sonuçlar alınmaya çalışılır. Belirlenmiş olan bölgeden saç köklerinin uygun bir biçimde toplanarak nakledilmesi ile saç ekimi sağlanmış olur. Saç ekimi fiyatları da buna bağlı olarak yüksektir.

Son zamanlarda kullanılan saç ekimi yöntemlerinin geliştirilerek ön plana çıkarılması müşteri memnuniyetini de sağlamıştır. Saç ekimi deri üzerinde uygun bir biçimde alınan saç köklerinin nakledilmesi ile gerçekleştirilir. Böylece zorlu bir iş olduğundan saç ekimi fiyatları konusunda uygunluk beklenilmemelidir.

Saç Ekimi Fiyatları

Özel kalemler aracılığı ile yapılacak saç ekimi yöntemlerinin içerikleri kontrol edilerek bireylerin saç yoğunluğuna göre sonuç alınmaya çalışılır.  Saç ekimi fiyatları kanalların açılması ve bu köklerin yerleştirilmesi esnasında birtakım yöntemler geliştirilir.

Uygun cihazların seçilerek kullanılması ve bu doğrultuda beklenilen sonuçların alınması sağlanır. Saç köklerinin özel bir cihaz eşliğinde yerleştirilmesi sırasında saç ekimi fiyatları lokal anestezi yönteminin uygulandığı görülmüştür.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem