Reytingler patladı: Alev Alev'de kabus şoku!

Alev Alev dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün ekranlara gelen yeni bölümde Çiçek'in zor anları, muhteşem oyunculuğuyla birlikte o esnada reytinglerin patlamasını sağladı.

Çiçek'in zor anları, girdiği mekanda toprakta kıyafet bulması ve gözyaşlarına boğulması tüm seyirciyi şoka soktu! Adrenalin patlaması yaşayan ve midesi ağzına gelen Çiçek hızla bulunduğu yerden dışarı çıkarken....

Cemre ve Ozan'ın öpüşmesinin hemen sonrasında Çelebi'nin gizli bir şekilde kurduğu plan dün akşam ekranlara gelen yeni bölümde Ozan'ın tamamen köşeye sıkışmasına sebep oldu. Ömer'in ani evlilik teklifine Rüya'nın verdiği sürpriz karşılık ise herkesi şok etti. Devamında Atlas, neden konuşmadığını Çiçek'e karşı anlatırken, İskender ile Çiçek ise kendilerini; Bülent'in karşısında şok eden bir durumla birlikte bulmuş oldular. O anların sonrasında Çiçek'in zor anları ise, gerilimi hat safhaya çıkartıp izleyenlerin ağzı açık bir şekilde bakakalmasına sebep oldu.

Çiçek, yerdeki kıyafeti görür görmez koşarak dışarı çıktı. Eve doğru koşarken karşısında Bülent'i görür. Bülent, "ne yapıyorsun sen burada çabuk cevap ver bana" derken Çiçek titreyerek "hiçbir şey" yanıtı verir. Ardından bülent ağzını kapatarak sürüklemeye başlar... Atlas, bu anları görerek hemen İskender'i telefonla arar. Bülent bu sırada Çiçek'i az önce çıktığı yere zorla sokar. "Hayır" diye çığlıklar atarken Bülent ağzını kapatarak bağırır.

"Siz beni bitiremezsiniz, ben sizi bitiririm" diyen Bülent'e karşılık Çiçek, "ben hiçbir şey bilmiyorum" dedi. "Her şeyi duydum" diye bağıran Bülent'e; Çiçek saldırırken Bülent'e hiçbir şey olmaz ve Çiçek'i boğmaya başlar. 

Arkadan gelen İskender, Bülent'e sopayla vurarak bayıltır. Çiçek'i ölümden kurtaran İskender ve Çiçek o esnada şok geçirirken, böyle bir sahnenin bu oyunculukla verilmesinin inanılmaz bir şey olduğu izleyenler tarafından dile getirilir.

Alev Alev dizisi konusu nedir?

 

Alev Alev dizisi aslında birbirinden çok farklı olan üç kadının bir yangın sonrasında değişen hayatlarını anlatmaktadır. Cemre / Demet Evgar, eski belediye başkanıyla evlidir. Dışarıdan oldukça saygın ve kibar birisi gibi görünse de aslında karısına hem fiziksel hem de psikolojik şiddet uygulayan birisidir. Cemre de tüm imkansızlıklar içerisinde küçük kızı ile birlikte bu yaşantıdan kaçmak istemektedir.

 

Rüya / Dilan Çiçek Deniz ise oldukça zengin ve varlıklı bir ailenin kızıdır, aynı zamanda da avukattır. Hayatın zorlukları ile hiç karşılaşmamıştır. Çiçek / Hazar Ergüçlü ise, Rüya'nın evinde çalışmakta olan bir yardımcıdır. Üstelik de Rüya'nın en yakın arkadaşıdır. Çiçek kimsesi olmayan bir kızdır. Çok sevdiği ve onu da çok seven bir nişanlısı vardır. Kısa bir zaman sonra ise hayallerini kurduğu evlilik ile mutlu bir yuva kuracaktır. Ancak verilen bir davette çıkan bir yangın sonucunda bu üç kadının hikayesi çok fazla değişir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv