Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında: Beni de bitirdin kendini de

Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında: Beni de bitirdin kendini de

Ünlü şarkıcı Hadise’nin, meslektaşı Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la aşk yaşadığı iddiası sonrası Hadise ile Zarrab'ın WhatsApp konuşmalarının dava dosyasına girdiği iddia edildi.

Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği iddia edilmişti. 17 Nisan 2021’de yayımlanan haberde Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından ABD'de olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi. Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini ABD'de sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

Söylemezsem Olmaz programında okunan mesajlarda Ilıcalı hakkında da sözler yer aldı. Reza Zarrab'ın mesajlarda "Acun'un kalıbına tüküreyim" dediği belirtildi. 

Hadise ve Reza Zarraf'ın WhatsApp konuşmalarının tümü için linki tıklayınız