Rıdvan Dilmen geldi, Ersin Düzen istifa etti

Rıdvan Dilmen geldi, Ersin Düzen istifa etti

TRT'de Stadyum isimli programı sunan Ersin Düzen kurumla yollarını ayırdığını açıkladı. Ersin Düzen hakkında Rıdvan Dilmen'in açıklamaları sonrası TRT'den 400 bin lira maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

2021 Mart ayında yorumculuğunu bıraktığı açıklayıp NTV'den ayrılan Rıdvan Dilmen, yeni sezon için TRT ile anlaşmıştı. TRT'de futbol programı yapacağının açıklanmasının ardından, haftada 4 gün spor programı yapan Ersin Düzen TRT'den ayrıldığını açıkladı.

Ersin Düzen, TRT'den ayrıldığını, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla duyurdu. Düzen şu ifadeleri kullandı:

"11 yıl görev yaptığım STADYUM ve TRT Spor’a, kendi isteğimle devam etmeme kararı aldım. Eşime ve doğacak oğlumuza daha fazla vakit ayırmak, yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. TRT’nin tüm yöneticilerine, spor servisindeki arkadaşlarım ve yorumcularımıza şükranlarımı sunuyorum❤️"

ersin-duzen-trt.jpg

MAAŞ POLEMİĞİ YAŞAMIŞLARDI

Rıdvan Dilmen futbol yorumcusu olarak program yaptığı NTV ekranlarında Ersin Düzen hakkında iddialarda bulunmuştu. Geçtiğimiz yıl yaşanan tartışmada Dilmen, ''Ersin Düzen, senin maaşını kim veriyor? Sen federasyonda çalışmıyor musun? Ne güzel dünya ya! Artık her şeyi söyleyeceğim, her şeyi. Susmayacağım! Hem hakemlere çakıp hem de 2 senedir TFF çalışanısın. Sen hayırdır ey Ersin Düzen! Bugün hakemi eleştirebilirsiniz. Ancak TFF'de çalışmayacaksın o zaman Ersin Düzen. Nihat Özdemir'in danışmanısın sen. Hem TFF'den maaş alacaksın, hem TFF Başkanına çakacaksın. Yok öyle şey!'' diye ifade etmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv