Robinhood , kripto para cüzdanını teste açıyor

Robinhood , kripto para cüzdanını teste açıyor

Şirketin yayınladığı bir blog gönderisinde Robinhood, Mart ayına kadar 10.000 kişiyi betaya davet edeceğini ve daha sonra takip edeceğini söyledi.

Şirketin cüzdanı, kripto para birimlerini depolamanın yanı sıra, bunları uygulamadan diğer harici cüzdanlara taşımanıza olanak tanıyacak. Test süresi boyunca şirket, günlük para çekme işlemlerini toplam 2.999$ ile sınırlayacak. Ayrıca kullanıcıları günde 10 işlemle sınırlayacak ve betaya katılmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekecek.

Robinhood, kripto para cüzdanını beta test kullanıcılarına açıyor

Bugünün sunumu ile cüzdan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i destekliyor. Cüzdanı tanıtmaya çalışırken Robinhood, diğer özelliklerin yanı sıra “keyifli” QR tarama deneyimleri ve gelişmiş bir işlem geçmişi arayüzü ekleyeceğini söylüyor. Robinhood, cüzdan betasını ilk duyurduğunda, The Verge’e bu özelliği 2022’de herkesin kullanımına sunmayı planladığını söyledi. Kripto paralarda yaşanan gelişmelere bakılırsa insnaların kripto paraya olan güven biraz sarsıldı diyebiliriz. Zira Bitcoin gibi öncü kripto para birimleri ciddi bir düşüş yaşıyor. Rekor seviyelere gelen kripto para birimleri ani bir şekilde düşmeye başladı.

Netflix hisse değeri korkunç bir düşüş yaşadı: Kimse bunu beklemiyordu

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para