Rogue One IMAX ekranlarına geri dönüyor.

Rogue One IMAX ekranlarına geri dönüyor.

Andor’un 21 Eylül’deki çıkışından önce Disney, Rogue One: A Star Wars Story’yi sinemalara geri getirecek. 2016 filmi, yaklaşmakta olan Disney+ serisine “özel bir bakış” ile birlikte 26 Ağustos’ta ABD’deki IMAX ekranlarına geri dönecek.

Önizlemeyle ilgili ayrıntılar seyrek, ancak Disney’in 1 Ağustos’ta paylaştığı en son Andor fragmanını genişletmesi muhtemel. Her iki durumda da, Rogue One’ın yeniden yayınlanması, Star Wars hayranlarına Diego Luna, Cassian Andor rolünü yeniden canlandırmadan önce filmi yeniden izleme şansı verecek.

yeni star wars filmi

Kendisi de A New Hope’un ön bölümü olan Rogue One’daki olaylardan beş yıl öncesini konu alan Andor, isyanın nasıl başladığını anlatıyor. Disney, diziyi casus gerilim filmi olarak sınıflandırıyor. Andor ile birlikte seriye geri dönen tek oyuncu Diego Luna değil.

yeni star wars

Genevieve O’Reilly ve Forest Whitaker, Mon Mothma ve Saw Gerrera rollerini yeniden canlandırıyor. Dizinin başlangıçta 31 Ağustos’ta piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak Disney, She-Hulk: Avukat’ın izleyici bulması için daha fazla zaman vermek için filmi bir süre erteledi. Andor’un ilk üç bölümü aynı anda başlayacak ve sonraki bölümler her Çarşamba gelecek.

star2

Rogue One, Disney Star Wars döneminden çıkan en iyi filmlerden biri olarak kabul ediliyor. Film, orijinal gişe hasılatı sırasında 1 milyar dolardan fazla kazandı ve hatta iki Akademi Ödülü kazandı. IMAX projektörlü bir sinemanın yakınında yaşamıyorsanız, filmi Disney+ üzerinden izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mix Fold 2 özellikleri ile Fold 4’e ciddi rakip olacak

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji