Roksan Kunter beinSports'dan ayrıldı

Roksan Kunter beinSports'dan ayrıldı

Basketbol efsanesi Erman Kunter’in spor spikeri kızı Roksan Kunter, beinSports’la yolları ayırdığını duyurdu.

“5 yıldır Süper Lig, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligleri ve EuroLeague yayınlarının müthiş heyecanını yerinde yaşadığım beinSports’a veda vakti geldi” diyen Kunter, devamında şu ifadeleri kullandı:

“Sayısız kez birlikte program yaptığım değerli yorumculara, editör ekibine, yayınlarımda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve beni yaklaşık 15 yıldır hiç yalnız bırakmayan ekran başındaki tüm izleyicilere, sporseverlere çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.”

Roksan Kunter kimdir?

Roksan Kunter, 1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Fransa'da iletişim üzerine aldığı eğitimin ardından Türkiye'ye dönüş yapan Kunter, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Bölümü'nde eğitim gördü. Basketbolcu Erman Kunter'in kızı olan Kunter, uzun yıllar basketbol da oynadı.

Kariyerinin başlarında, basketbol sahalarında röportajlar yapmaya başlayan Roksan Kunter, 1,5 yıl da Basketbol Federasyonu Medya Koordinatörlüğü yaptı.

2008 yılında Skytürk, 2010 yılında A Haber, 2012’de de NTVSpor’da görev alan Kunter, son olarak ise 2017 yılından bu yana beinSports’ta spikerlik yapıyordu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya