Ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız?

Ruh eşi kelimesine yüklediğimiz mana nedir? Kimi zaman insanlar ruh eşimle karşılaşamıyorum diyerek hayıflanır. Oysa ruh eşimizi bulmak sandığımız kadar zor olmayabilir...

 

BERABER GÜLMEK BİLE...

 

Ruh eşi, sevdiğiniz insan, kaderiniz, gerçek aşkınız. Bunların hepsi aynı şey değildir. Ruh eşiniz arkadaşınız, akrabanız, sevgiliniz ya da sadece bir tanıdık olabilir. Bazen sadece onları görmek, onların kendilerinden bahsettiğini duymak veya beraber gülmek bile onlara ruhen inanılmaz derecede yakın olduğunuzu fark ettirebilir.

ASIRLARDIR TANIŞIYORSUNUZ

Muhtemelen ruh ikizi olduğunuza dair ana işaret birbirinizi çok uzun yıllardır tanıyor gibi hissetmenizdir. Yaşı sizden 2 kat büyük olan, farklı milliyet ya da dinden biriyle tanışabilirsiniz ama aynı zamanda sizi çok derinlerden anladığını sezersiniz.

AYNI YARGILARA SAHİPSİNİZDİR

Giyim, yemek ya da diğer küçük konularda farklı zevklere sahip olabilirsiniz ama ahlaki değerlerinizde, duygularınızı ifade biçimlerinizde ve hayattaki önceliklerinizde benzer anlayışlara sahipsinizdir. Değer yargılarınız ortaktır ve dünya görüşleriniz benzerdir.

 

AYNA KURALINA DİKKAT

Ruh eşimiz bizim yansımamız gibi davranır ya da iç benliğimizin bir yansıması olarak görünür. Görünebilir... Onu ve kendinizi aynı anda anlarsınız çünkü onlara aynaya bakarmış gibi bakarsınız (dış görünüşlerine değil ruhlarına tabii). Bu işaret ayna kuralı olarak bilinir.

BİRLİKTEYKEN YARATICISINIZDIR

Ruhsal bağlantınız ve benzer dünya görüşleriniz birlikte sarhoş muhabbetinizden tutun da dünyayı feth etme planlarına kadar yaratıcı şeyler yapmanız için harika bir potansiyel yaratır.

 

DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZDİR

Zaten benzersiniz. Eğer onlar için değişmek zorundaysanız ya da onları değiştirmeye çalışıyorsanız, aynı değer yargılarına, görüşlere ve planlara sahip değilsinizdir. Yani sizin yansımanız değillerdir.

Yaşam