Rulomatik Oto Kurutma Havluları Dünyada Bir İlk

Rulomatik Oto Kurutma Havluları Dünyada Bir İlk

Rulomatik yaklaşık 10 yıldır Otomatsan tarafından kurulmuş bir marka olarak hizmet vermektedir.

Ünü 23 ülkeyi aşan marka Dünya üzerinde distribütörlüğünü üstlenmiş ortakları ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Mikro fiber benzeri ürünlerle tek kullanımlık ve geri dönüşüm için uygun ürünleri sunmaktadır. Araç kurutma için özel olarak üretmiş olduğu havluları, araçların dış yüzeyindeki iz ve lekeleri tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bu ürünler mikro fiber esaslıdır. Hav ve iz bırakmazlar. Parlatma özelliğine sahiptirler ve araç temizliğinde kullanılmak için dizayn edilmiş tüketiciler tarafından da büyük bir memnuniyetle tercih edilmektedir. İddiaları ise dünyanın en iyi tek kullanımlık araç kurulama havlusunu üretmek.

Rulomatik Başarısının Sırrı Açıklandı

Farklı para birimi ile alım imkanı sağlayan Rulomatik otomatları başarının sırrı olarak görülmektedir. Kredi kartı, jeton, madeni para ve temassız kredi kartı seçenekleri ile Rulomatik otomatlarından pratik çözüm sağlayan oto kurulama bezleri satın alınabiliyor. Başarının sırrı da aslında bu. Çok fazla ülkede iklim koşullarına uygun olarak üretilmiş ürün modelleri ile Rulomatik işini özveri ile gerçekleştiriyor. Bursa'da kurulmuş merkezi ile dünyanın her yerine yetiyor.

Rulomatik uzun süredir Bursa'da faaliyetleri ile dikkat çeken en önemli firmalardan biri. Firma 2011 yılında kuruldu 10000 metrekare kapalı alana sahip ve 16 uluslararası patenti bulunuyor. Küresel ticaret gücüne sahip ve güçlü bir kadroya sahip. Tüm bu özelliklerle dünyada distribütörlüğünü üstlenmiş ortakları ile faaliyetlerini tüm gücüyle sürdürüyor. 70'in üzerinde ülkeye yayılmak için bu günlerde var gücü ve ortakları ile çalışıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem