Rüyada at görmek ne anlama gelir?

Rüyada at görmek ne anlama gelir?

Rüyada beyaz at görmek,kahverengi at görmek,siyah at görmek,hasta veya ölen at görmek ne anlama gelir?

Rüyada at görmek

Rüyada ” at görmek” çoğu insanın genellikle karşılaştığı  bir durumdur.  Rüyasında at gören insanlar, özellikle gündelik yaşamlarında at ile bir bağlantıları yoksa ,örneğin at çiftliğinde çalışmıyor vaya at sahibi değillerse  bu rüyanın anlamını merakla araştırıyor. Bilinçaltınızdaki düşünce ve olayların atları sembolize ederek  rüyalarınıza sızmasındaki nedenleri anlamak için atların ne anlamlara gelebileceğine bakalım.
Bir at kendi özgürlüğünüzle bağlantılıdır. Rüyalardaki at bir mesajla gelir: "şimdi özgürlük senin olacak!", aslında rüyada gördüğünüz atın rengi de önemlidir. Örneğin, rüyada beyaz at görmek ya da siyah at görmek farklı yorumlanır. Siyah bir at, yaşamınıza olumlu bir şekilde hareket etmesi gereken enerjiye sahip olduğunuzu gösterir. Ölen ya da hasta olan bir atı hayal ederseniz, sizi test edecek bir tür durumla karşılaşacaksınız, ancak bu deneyim sayesinde bir kişi olarak büyüyeceksiniz. Kendinizi bir ata binerken görürseniz ve bu, başkalarından sorumlu olacağınızı gösterir.At kendinizi bir binicilik okulunda görmek için uysalsa, bu durum hayatta ilerlemek için otoriteyi teşvik edileceğinizi gösterir. Uysal at, başkalarına karşı kendi duygularımızı nasıl gösterdiğimizi de temsil eder. 

Rüyada beyaz at görmek

Beyaz bir at, doğada manevi olan ve dünyaya özgü bir tarzınız olduğu konusunda bir çeşit farkındalığa sahip olduğunuz anlamına gelir. Rüyada beyaz at görmek ayrıntılara bağlı olarak birçok farklı şeyi temsil eder. Eğer rüyada atlar hızlı koşuyorsa, bu içinde bulunduğunuz durumun  yolunda devam edeceğini gösterebilir. Kendinizi bir ata binerken gördüyseniz de bu, başkalarından sorumlu olacağınızı gösterir.Atı rüyalarda evcilleştirin: At kendinizi bir binicilik okulunda görmek için uysalsa, bu, hayatta ilerlemek için otoriteyi teşvik edeceğinizi gösterir. Uysal at, başkalarına karşı kendi duygularımızı nasıl gösterdiğimizi de temsil eder. Çok sakin misiniz, kendinize sormanız gereken soru. Rüyalarda at arabası: Bir at ve at arabasını görmek, yaşamdaki zorluklarla çalışacağınızı gösterir, ilerlemeniz ve doğru yola odaklanmanız gerekir. Beyaz bir at, doğada manevi olan ve dünyaya özgü bir tarzınız olduğu konusunda bir çeşit farkındalığa sahip olduğunuz anlamına gelir. 

Rüyada kahverengi at görmek

Aslında  kahverengi at rüyasından farklı anlamlar çıkarmak mümkündür. Özellikle rüyada; tarlada kahverengi at görmek oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Kahverengi bir atın meydana gelecek bir değişim döngüsünü ifade ettiğini görmek için, değişimin yaşamda başladığını ve mücadele ettiğinizi hissetmiş olabilirsiniz. Kahverengi atı gördükten sonra uyanma üzerine hepimizin soruları var, özellikle de rüyamız biraz canlıysa. Hatırlanması gereken şey, atların sadece başarı ile değil aynı zamanda sahip olduğunuz gizli güçle ilişkili bir rüyada güçlü mesajlar olmasıdır. 
“Kahverenginin” manevi olarak ne anlama geldiğini anlamak da çok önemlidir. Renk terapisinde kahverengi dünya ile ilişkilendirilir.
Kahverengi özellikle başkalarıyla olan kendi duygusal bağımızı topraklamakla ilişkilidir. Rengin kendisi sağduyuyu temsil eder. At, özgürlüğümüzün bir temsilidir ve kahverengi renk, özgürlüklerini kazanmak için kendimizi topraklamamız gerektiğini gösterir. Kahverengi atın rengi,  atın gerçek cinsini  de önemli ölçüde değiştirebilir. At kestane olabilir, şu cinslerden herhangi biri olabilir: Breton, Boulonnais atı, Comtois veya Breton, farklı at ırkları ve renkleri vardır. At dünyasında kahverengi bir at kestane atı olarak bilinir, ilginç bir şekilde at kahverengi olmasına rağmen, genellikle kırmızı renkte tüylere sahiptir. 
Gerçekten bir kestane renkli bir atı veya rüyada bu renkteki at üzerinde belirli işaretler gördüğünüzde bu işaretler genellikle çok belirgindir. Her at, gölgeler değişse bile genellikle bir renk karışımına sahiptir. Ruhsal olarak, kahverengi at diğerleri üzerinde kontrol ve gücün sembolüdür. Kahverenginin rengi nedeniyle, çevremizdeki insanların dünyevi ve cesur özelliklerine bakıyoruz. Eğer kahverengi ata biniyorsanız, ileriye doğru önemli bağlantılara sahip olacağınız bu rüya tarafından size gösterilmiş olabilir. At bir aygırsa, bu Freud'a göre genellikle cinsel isteklere bağlıdır. Rüyanızda boş bir alanda veya tarlada kahverengi at görmek, evinize bakmanız gerektiğini gösterebilir. Rüyada kahverengi bir yarış atı görülürse, gelecekte olası bir teklif önerebilir. 

Rüyada siyah at görmek

Siyah renk bize her nekadar  genellikle karamsar,negatif bir renk gibi gelse de rüyada siyah bir at, yaşamınızda olumlu bir şekilde hareket etmesi beklenen bir enerjiye sahip olduğunuzu gösterir. 

Rüyada hasta ya da ölen at görmek

Rüyada ölen ya da hasta olan bir at görmek, sizi test edecek bir tür durumla karşılaşacaksınız, ancak bu deneyim sayesinde güçlü bir kişi olarak büyüyeceksiniz demektir. Rüyadaki bir at, ayrıntılara bağlı olarak birçok farklı şeyi temsil eder.
 
 

 

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.