Sadakatsiz dizisinden hayranlarını üzecek ayrılık

Sadakatsiz dizisinden hayranlarını üzecek ayrılık

Ekranların soluksuz izlenen sizleri arasında yerini alan Sadakatsiz dizisine yeni isimler kadroya giriyor fakat bazı isimlerinde hikayeleri biterek diziden ayrılıyor.

Sadakatsiz dizisinin Özge Özder gibi başarılı bir oyuncunun diziden kısa süreli ayrılmasının hemen arkasından bir ismin daha diziden ayrılacağı açıklandı. Bunun yanında Ali İl, Cemal Hünal ve Aydan Taş gibi başarılı isimlerde kadroya dahil oldu. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen gibi önemli isimlerin başrollerinde yer aldığı dizinin kadrosuna Savaşçı dizisinde büyük bir etki bırakmış olan Ali İl’in Komiser Melih karakterine hayat vererek diziye katılacağı açıklanmıştı. Melih karakteri ise Gönül’ün kardeşi olarak kadroya dahil olacak ve hikaye adeta boyut atlayacak.

Hikayenin kilit ismi diziye veda ediyor…

Selçuk karakterine hayat veren Emir Tarık Tekin’in diziden ayrılacağı ise gün yüzüne çıktı. Dizide hayat verdiği kötü karakterin son zamanlardaki değişimi ise dikkatlerden kaçmamıştı. Sadakatsiz dizisinin en sadakatli isimlerinden biri olan Selçuk diziden kısa bir süre sonra ayrılacak. Diziden nasıl ayrılacağı merak konusu olsa da yapım herhangi bir bilgi vermedi.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu’nun köşe yazısında belirttiği sözlerse dikkatleri üzerine topladı. “Çok büyük bir bunalımda. Yaptığı kötü şeylerin cezasını hayatıyla ödüyor ne yazık ki Selçuk karakteri. Annesinin varlığı ise giderek dibe çekiyor onu. Duyumlar ve bilgiler ise diziden ayrılacağı yönünde” sözlerini dile getirdi.

Medya