Sadakatsiz'in Derin'i planı hazırladı

Sadakatsiz'in Derin'i planı hazırladı

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Sadakatsiz dizisinde ipler gerildi. Derin'in üzerini çizmek isteyen Volkan, Asya'nın yanına giderek şok sözler söyledi.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı dizi reytinglerde büyük bir patlama yaşıyor. Yayın hayatına başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümü ise geceye damgasını vurdu. Twitter gibi sosyal medya mecralarında uzun TT olarak kalan dizi 17 Mart tarihli diziler arasında en çok konuşulan dizi oldu. 

Sinan'ın resim sergisinde sergilenecek olan Asya'nın resmi bir anda ortadan kayboldu. Derin ise mağazasında çalışıyorken ona Volkan'dan bir hediye geldi. Derin sevinçle hediyeyi açınca ise büyük bir şok yaşadı. Gelen hediye Asya'nın büyük bir resmiydi. Bunun üzerine Derin apar topar Volkan'ın iş yerine gitti ve tartışmaya başladılar.

Sinan ve Asya'ya her ne kadar bunu kendisinin yapmadığını söylese de Ne Asya ne de Sinan bu duruma inanmadı. Asya'nın evine giden Volkan ise eski günlerdeki gibi zaman geçirdi. Asya'yı ve ailesini özlediğini anlayan Volkan Asya'ya şok bir itirafta bulundu.

Asya'ya "Ben Derin'den boşanmak istediğimi söyleyeceğim" sözlerini dile getiren Volkan, Derin'in orada olduğunu bilmiyordu. İkilinin her konuşmasını duyan Derin ise büyük bir şok yaşadı. Bunun üzerine dizinin yeni bölümü hakkında birçok seyirci farklı yorumlarda bulundu.

Volkan ve Asya'nın birlikte olup Derin'e kumpas kuracaklarını düşünen sosyal medya kullanıcılarının yanında birçok kişi ise Asya ve Derin'in birlikte olup Volkan'ı bitireceklerini düşündüler. Derin'in üzerini çizen Volkan'ın, Derin'den kurtulması için öldürmek zorunda kalacağını dile getirenlerde dizinin yeni bölümü hakkında yorumlarını sosyal medya üzerinden aktardılar.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv