Sağlık Bakanı Koca'dan alınması gereken ek tedbirler hakkında toplantı

Sağlık Bakanı Koca'dan alınması gereken ek tedbirler hakkında toplantı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 11 ilin Sağlık Müdürleri ile; salgının şu anki seyrini, hasta ve taşıyıcı tespiti çalışmalarını, tedavileri ve alınması gereken ek tedbirleri konulu bir toplantı yaptığını duyurdu.

Sağlık Bakanı Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 11 ilin Sağlık Müdürleri ile yaptığı toplantıda "Salgının şu anki seyrini, hasta ve taşıyıcı tespiti çalışmalarını, tedavileri ve alınması gereken ek tedbirleri" değerlendirdiklerini belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 11 ilin Sağlık Müdürleri ile; salgının şu anki seyrini, hasta ve taşıyıcı tespiti çalışmalarını, tedavileri ve alınması gereken ek tedbirleri konulu bir toplantı yaptığını duyurdu. Koca, "11 kentimizin Sağlık Müdürleriyle ayrı ayrı toplantı yaptık. Ankara, Konya, Kayseri, Adana, Malatya, Van, Elazığ, Adıyaman, Ağrı, Yozgat ve Erzurum’da, salgının şu anki seyrini, hasta ve taşıyıcı tespiti çalışmalarını, tedavileri ve alınması gereken ek tedbirleri değerlendirdik." dedi.

 
 

Politika