Sağlık Bakanlığı verileri çelişiyor! Sadece Ankara'daki yeni vaka sayısı 1450

Sağlık Bakanlığı verileri çelişiyor! Sadece Ankara'daki yeni vaka sayısı 1450

Malatya ve Erzurum Valilikleri'nin geçtiğimiz günlerde yayımladığı veriler ile Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan veriler çelişmişti. Bugün ise İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda...

Malatya ve Erzurum Valilikleri'nin geçtiğimiz günlerde yayımladığı veriler ile Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan veriler çelişmişti. Bugün ise İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dün yalnızca Ankara'da tanı konulan yeni Kovid-19 vaka sayısının 1450 olduğunu iddia etti.

‘İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, yeniden artışa geçen koronavirüs vakalarıyla ilgili Sağlık Bakanlığı’nı şeffaf olmamakla suçlarken önemli bir iddiada bulundu. https://tele1.com.tr/ankarada-bir-seyler-oluyor-covid-19-yogun-bakim-yatak-sayilari-artirildi-198832/ Aylin Cesur, dün yalnızca Ankara’da tanı konulan yeni Kovid-19 vaka sayısının 1450 olduğunu iddia etti. Cesur, doktorların endişeli olduğunu ve kendisine ulaşıp bilgi verdiklerini de belirtti. https://tele1.com.tr/malatyada-gunluk-vaka-100u-asti-bakanlik-ise-bolgede-en-fazla-45-vaka-bildirdi-197758/ Twittr hesabından paylaşımlarda bulunan Cesur, “Resmî: #COVID19 ölü: 5700’lerde, vaka: 233 binlerde, günlük vaka: 1000’lerde açıklanıyor. Sağlık Bak.endişelenmekte haklı; SADECE ANKARA’DA DÜNKÜ VAKA SAYISI: 1450 İMİŞ ÇÜNKÜ. Asıl doktorlar endişeli ve bize ulaşıp bilgi veriyorlar, daha ne kadar saklanırdı ki; ucunda ölüm var!” dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Sağlık