Şahan filmi eleştirilince Zafer Algöz'e gönderme yaptı

Şahan filmi eleştirilince Zafer Algöz'e gönderme yaptı

Filmi izleyen bir sosyal medya kullanıcısı ünlü komedyene 'Abi film gerçekten çok vasat. 11 liramı geri ver lütfen!' mesajını gönderdi. Şahan Gökbakar'dan ise yanıt gecikmedi:"Bilet ödemelerini zafer Algöz abin yapıyor, onu...

Filmi izleyen bir sosyal medya kullanıcısı ünlü komedyene 'Abi film gerçekten çok vasat. 11 liramı geri ver lütfen!' mesajını gönderdi. Şahan Gökbakar'dan ise yanıt gecikmedi:"Bilet ödemelerini zafer Algöz abin yapıyor, onu ara"

NE OLMUŞTU?

Arif v 216 filmi için, Ayça Tekindor sosyal medya hesabından ''Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film Arif v 216. Gerçekten şaşırdım’ diye yazmıştı. Filmin oyuncularından Zafer Algöz ise Tekindor'a, "IBAN gönder, paranı geri göndereyim" yanıtını vermişti.

screenshot_5yhdf-001.jpg

ŞAHAN, ALGÖZ'DEN İNTİKAM MI ALDI?
Öte yandan, Zafer Algöz, geçen yıl katıldığı bir televizyon programında "Türkiye'de Recep İvedik gibi bir karakter olduğuna inanmıyorum. İsterse gişede 17 milyon yapsın, benim ilgimi çekmiyor. Şahan kardeşim sözlerime alınmasın, benim sözlerim onun şahsına değil, Recep İvedik karakterine" demişti. Ayrıca Recep İvedik filmi için teklif gelmesi dahilinde, "Kabul etmem" diye konuşmuştu. 
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem