Şahan Gökbakar Kızılay Başkanı Kerem Kınık ile dalga geçince... Kızılay Başkanı sonunda patladı

Şahan Gökbakar Kızılay Başkanı Kerem Kınık ile dalga geçince... Kızılay Başkanı sonunda patladı

Şahan Gökbakar Kızılay Başkanı Kerem Kınık paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Ara Ara Kınık'ı paylaşarak dalga geçen Gökbakar'ın son paylaşımı sonrası Kerem Kınık patladı. Kızılay Başkanı Gökbakar'a sitem ederek...

Komedyen Şahan Gökbahar sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Deprem sonrası tepki çeken Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a dair paylaşımlar icra eden Gökbahar gene Kınık'ı paylaşarak "Sana kırmızı oldukça yakışıyor, yarışmayan adam. Huzur haklı pazarlar" yazdı.

Kerem Kınık, devamlı kendisini tiye alan Gökbakar'a en sonunda patladı. "Şahan Bey, bionuzda insan-baba-komedyen yazıyor, anlıyorum sizi size şöhret lazım.
Ben de insanım, babayım sizden farklı olarak dedeyim de ve üniversite hocasıyım" diyerek şu sözlerle sitem etti:

"Velev ki hata yapmış bile olsa bir insanı nefret objesi haline getirmek, TV ekranlarına resmini saatlerce sabitleyip linç duygusunu topluma yaymak, insanları tanımadığı bir insanoğlunun üstünde tepinmeleri için kışkırtmak ne insanlığa ne babalığa sığar, ek olarak gülünç de değil.

Defalarca açıkladık, Kızılay kendisine gelen bağışları ve afet depolarında her ne var ise her şeyi depremzedeler için seferber etti, satmadı. Ahbap derneği Kızılay'ın afet ve insani yardım sektörünün gereksinimlerine makul şartlarda kaliteli tedarik sağlansın diye kurulmuş şirketlerinden alım yapmış oldu, Kızılay da o para ile yeniden çadır dikiyor ve önümüzdeki günlerde onları da yurttaşlarımıza gönderecek esasen.

Kızılay bu işi yeni de yapmıyor, Atatürk'ün emri ile İsmet Paşa'nın onayı ile meydana getirilen çadır satışları var. Ekranlara çıkıp maalesef attığı imzaları unutan eski Kızılay Genel Başkanlarının ve Yönetim Kurulu üyelerinin almış olduğu kararlarla yapmış olduğu satışlar da var ki bunlar da yasal. Ha seleflerimizin yasal olmayan işleri de var, örneğin kurup kurumu zarara uğrattıkları firmalar, ihmaller, suistimaller vs, esasen o mevzularda mahkemelerde yargılanıyorlar. Gözlerinin içine bakarak müdafa hakkı vermediğiniz hiçbir insanı linç etmeyin, kul hakkıdır."

Şahan Gökbakar bunun üzerine "Kerem Bey bırakın edebiyatı. Siz TRT'de çalışan oğlunuzu Kızılay Genç başkan yardımcısı yapıp 60 bin tl'ye yakın maaş bağlayan bir babasınız. Millet dışarIdayken şirketlerinizdeki çadırları da onlara yollasaydınız satmak yerine! Bende şöhret çok da sizde utanma duygusu yok malesef..." diyerek sert çıktı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.