Şaka yaparken yeğenine çarptı

Şaka yaparken yeğenine çarptı

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bir şahıs, scooter kullanan yeğeninin üzerine 'şaka yapmak için' araba sürdü. Yeğeni, çarpmanın etkisiyle yaralandı.

İstanbul'da Esenyurt Hürriyet Mahallesi'nde yeni aldığı araba ile gezintiye çıkan bir kişi, karşı şeritten gelen yeğenine şaka yapmak için arabayı üzerine sürdü.

Arabanın üstüne geldiğini gören scooter sürücüsü manevra yaparak kazadan kurtulmaya çalıştı. Son anda kendini yere atan adam kazada bacağından yaralandı.

Olay sonrasında yerde yatan scooter sürücüsü kendisine çarpanın amcası olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Yaşanan o anlar ise çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

"Şaka yapayım derken çarptı"

Esnaf Salih Meşe, kaza anını şu sözlerle anlattı: 

Ben sabah erken saatlerde dükkanımı açtım. O sırada dışarıda bir gürültü koptu. Dışarı çıkıp baktığımda bir aracın scootera çarptığını gördüm. Zaten araç sürücüsü ile scooter sürücüsü de akraba çıktı. Araç sürücüsü amcasıymış diğer arkadaşın. Şaka yapayım derken üzerine sürmüş ve sonucunda kaza olmuş. Çarpmanın etkisiyle ise scooter bizim iki taksimize de maddi hasar verdi. Onun dışında ise scooter sürücüsü hafif şekilde yaralandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa