Şakalaştığı arkadaşını 4 yerinden bıçakladı

Şakalaştığı arkadaşını 4 yerinden bıçakladı

Olay, saat 20.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Nişantaşı Mahallesi Bardakçukuru Sokak içerisinde meydana geldi.İddiaya göre, madde bağımlısı olan ve bir süre tedavi gördüğü öğrenilen İsmail Buyrukbilen, arkadaşı...

Olay, saat 20.30 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Nişantaşı Mahallesi Bardakçukuru Sokak içerisinde meydana geldi.

İddiaya göre, madde bağımlısı olan ve bir süre tedavi gördüğü öğrenilen İsmail Buyrukbilen, arkadaşı Alihan Yaraşlı ile şakalaşmaya başladı. Şakalaşma bir süre sonra küfürleşmeye dönüştü. Buyrukbilen'in arkasını dönmesini fırsat bilen Yaraşlı, arkadaşını sırtından ve kolundan 4 kez bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Kanlar içinde yerde kalan Buyrukbilen çevredeki vatandaşların çağırdığı ambulansla Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. İsmail Buyrukbilen'in tedavisinin devam ettiği belirtildi. 

Şüpheli Alihan Yaraşlı ise Cinayet Büro ekipleri tarafından suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Yaraşlı'nın polise verdiği ilk ifadesinde, "Şakalaşıyorduk. Sonra küfürleşme başladı. Ben de bıçakladım" dediği öğrenildi. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa