Samsung Galaxy A23e adlı yeni bir cihaz daha piyasaya sürecek

Samsung Galaxy A23e adlı yeni bir cihaz daha piyasaya sürecek

Galaxy A23e adlı akıllı telefonun CAD tabanlı renderlarını ortaya çıkardı. Renderlara göre, telefonun 5.8 inç ekran boyutuna sahip bir Infinity-V ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

Samsung, A20e’yi ilk kez 2019’da piyasaya sürdü, ancak A21e veya A22e modellerini hiç görmedik, bu nedenle üç yıl sonra bir A23e varyantı geldiğin söyleyelim. Bağlantıya gelince, bu telefonun 5G’yi destekleyip desteklemeyeceği net olarak bilinmiyor.

Galaxy A23e

Gelen fotoğraflarda tek bir arka kamera ve bir LED flaş olduğu görülüyor. Ek olarak, üstte 3,5 mm ses jakı görülebiliyor ve yan tarafta bir parmak izi tarayıcı yer alıyor. Telefonun boyutları 149.8 x 70.7 x 8.9mm olarak listeleniyor. Henüz tüm özelliklerini bilmesek de 25W hızlı şarj, özel bir microSD yuvası ve Android 12 bekleyebiliriz. Son olarak Samsung Galaxy A23e’nin Açık Mavi, Beyaz ve Siyah renk alternatifleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

t17

Ne yazık ki, şu anda cihazda mevcut olan bilgilerin kapsamı bu, ancak önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

WhatsApp yeni mesaj silme özelliğini test ediyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji