Samsung Galaxy A34’ün ilk görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy A34’ün ilk görselleri sızdırıldı

Bir yandan yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S23’ün çıkışına hazırlanan Samsung, bir yandan da giriş seviyesi ve orta segment akıllı telefonlarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta Galaxy A54 adını taşıyan yeni bir Samsung telefonunun ilk görselleri sızdırılmıştı. Samsung’un bu orta segment telefonu ocak ayında piyasaya süreceği belirtilmişti.

Görünen o ki ocak ayında düzenlenecek lansmanda tanıtılacak tek orta segment telefon Galaxy A54 olmayacak. Çünkü bugün de Samsung Galaxy A34 adını taşıyan, biraz daha mütevazı bir modelin ilk görselleri sızdırıldı.

samsung galaxy a34

Sızdırılan bu görsellerle birlikte Galaxy A serisinin bu yeni üyesinin tasarımı da açıkça görülmüş oldu. Paylaşılan görsellerden de fark edebileceğiniz üzere Galaxy A34’ün tasarımı Galaxy A54 ile oldukça benzer. Samsung, Galaxy A serisinin bu yeni modellerinde arka kameralar için ayrı bir bölme kullanmıyor. Bunun yerine her kamera ayrı ayrı duruyor.

samsung galaxy a34 3

Bu görselleri sızdıran kaynak tarafından paylaşılan bilgilere göre Samsung Galaxy A34, 161.3 x 77.7 x 8.2 mm boyutlarında olacak ve 6.5 inçlik düz bir ekranla gelecek. Ekranda yer alan su damlası şeklindeki kamera deliği, Galaxy A34 ile Galaxy A54 arasındaki en belirgin tasarım farkı.

samsung galaxy a34 2

Telefonun alt kısmında 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor. Telefonun yan tarafındaki güç tuşunun altında parmak izi sensörü bulunuyor.

Avrupa Birliği Twitter Brüksel ofisini kapattı

Etiketler :