Samsung Galaxy S11 iPhone 11’i tahtından sallayacak

Samsung Galaxy S11 iPhone 11’i tahtından sallayacak

Samsung, 2020 yılının başında yeni amiral gemisi modeli Galaxy S11 ile karşımıza çıkacak. iPhone 11 Pro’nun telefon kamerasına yeni bir soluk

Samsung, 2020 yılının başında yeni amiral gemisi modeli Galaxy S11 ile karşımıza çıkacak. iPhone 11 Pro’nun telefon kamerasına yeni bir soluk kazandırmasının ardından Samsung da bu alanda yenilikler yapmak için kolları sıvamış durumda. Bugün gelen bilgilere göre; Galaxy S11 kamerası ile çok konuşulacak.

Bildiğiniz gibi akıllı telefonlarda 108 Megapiksel sensör kullanımı 2020 yılında başlayacak. 108 Megapiksel sensör kullanan ilk telefonlardan biri de Galaxy S11 olacak. 5x optik zoom yapabilecek olan bu kamera keskinlik ve renk doğrulu açısından da iyileştirmeler ile gelecek.

iPhone 11 Pro batarya dolum testinde!

Uzun bir süredir kamera konusunda yenilik yapmayan Samsung, rakibininden bir atılım görmemişti. iPhone 11 Pro‘nun kamerası piyasadaki en iyi kamera olma unvanını eline almayı başarması ile diğer firmalar da artık büyük atılımlar yapmak için 2020 yılında kozlarını paylaşacak.

Son olarak Megapiksel’in yüksekliğinin çok da bir ifade etmediğini belirtelim. Önemli olan lensin keskinliği ve renk doğruluğunu düzgün bir şekilde sunabilmesi. Baskı yapmayacaksanız gündelik kullanımda 12 Megapiksel bile fazlasıyla yeter.

Umarız Çinli firmalar Megapiksel’i şişirip satış politikasını bu yönde şekillendirip, kaliteden ödün verme gibi gibi hata yapmaz.