Samsung Galaxy Watch 4 listelendi

Samsung Galaxy Watch 4 listelendi

Hindistan, Rusya ve Karayipler web sitelerinde Samsung Galaxy Watch 4 destek sayfası yayına girdi. Bu sayfa ürünün yakında piyasaya sürüleceğine dair ipucu veriyor.

Samsung Hindistan web sitesinde SM-R890 model numarasını taşıyan cihaz, 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modelde piyasaya sürülecek. 

 FCC listesinde Samsung Galaxy Watch 4 için Bluetooth , NFC, 2.4GHz/5GHz Wi-Fi ve çeşitli LTE Bantları desteği sunacağını zaten ortaya koyuldu . Ayrıca Siyah, Gümüş, Koyu Yeşil ve Rose Gold renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4, 5nm işlemci , 2D cam, ekran çevresinde daha dar çerçeveler ve titanyum alaşımından oluşan geliştirilmiş çerçeve dokusu ile gelmesi bekleniyor . Yeni WearOS, Tizen OS’nin “TizenWear OS” olarak adlandırılabilecek ve bir dizi yeni özellik getirebilecek özelliklerini de entegre edecek .

Cihazın neye benzediğini, ne paketlediğini ve nasıl performans gösterdiğini kesin olarak bilmek için birkaç saat içinde resmi duyuruyu beklememiz gerekecek.

Tizen akıllı saatler için 3 yıl güncelleme garantisi

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji