Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinde ciddi bir satış rakamı elde etti

Samsung Galaxy Z Fold 3 modelinde ciddi bir satış rakamı elde etti

Bu cihazların çıkışından sadece 1 ay gibi bir süre sonra 1 milyonluk satış gerçekleşti. Açıkçası kimse böyle bir rakamın elde edilmesini pek beklemiyordu. Henüz ilk günden bile 270 bin sipariş geldi.

Bu rakamlar muhtemelen Samsung tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.

Küresel çapta katlanabilir cihazlara karşı büyük bir ilgi var. Bunun farkında olan Samsung ilk denemeleri yapmıştı. Ancak hatırlayacağınız üzere şirketin ilk katlanabilir modelleri adeta fiyasko oldu. Ekranlarda yaşanan kırılmalar bunun sadece küçük bir detayı.

samsung-flip-3.jpeg

Yeni Galaxy katlanabilir modeller çok daha kararlı ve sağlam bir yapıya sahip. Ayrıca ekran hızlı bir şekilde değişebiliyor. Normal şartlarda katlanabilir cihazların tek ekran ve çift ekran olması biraz zorluk çıkarabiliyordu. Kararlı olan bu yeni  Samsung katlanabilir cihazlardan 920 bin tanesi daha şimdiden ön satış ile alındı.

Bu iki yeni cihaza gösterilen yoğun ilgi nedeniyle erken etkinleştirme süresi biraz daha uzatıldı. Böylece çok daha fazla kişinin bu cihazdan alması amaçlanıyor. Bu modelin satış rakamları ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz, katlanabilir bir cihaz alır mısınız?

Huzursuz anal sendromu Covid-19 sonrasında görülebiliyor: Yeni semptomlar

Bilim Teknoloji