Samsung Note 10 Plus 'un uçuk fiyatla neler yapabilirsiniz

Samsung Note 10 Plus 'un uçuk fiyatla neler yapabilirsiniz

Samsung'un Note 10 Plus için belirlediği bu uçuk fiyatla neler yapabileceğini hatırlatmak istedik. Zira 11.400 TL bir akıllı telefona vermek için ciddi

Samsung'un Note 10 Plus için belirlediği bu uçuk fiyatla neler yapabileceğini hatırlatmak istedik. Zira 11.400 TL bir akıllı telefona vermek için ciddi miktarda çok para. Elbette yine de karar sizin.

Hali hazırda akıllı telefon pazarının lideri konumunda yer alan Samsung, yeni amiral gemisi modelini geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Galaxy Note 10 Plus özellikleri ile teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmış olsa da fiyatıyla biraz tepki çekti. Özellikle de ülkemizde açıklanan fiyatıyla.

Genel kanı Samsung'un yeni amiral gemisi modelini 10.000 TL'nin altında bir etiketle satışa sunacağı yönündeydi. Fakat Güney Koreli şirket işi abartarak 11.400 TL gibi absürt bir fiyatla karşımıza çıktı.

 

Akıllı telefon, tablet, PC, ses sistemi, akıllı televizyon!

Galaxy Note 10 Plus için vereceğiniz 11.400 ile çok rahat bir şekilde akıllı telefon, tablet, PC, ses sistemi ve akıllı televizyon satın alabilirsiniz. Bugün ülkemizde 4000TL’ye satılan amiral gemisi modelleri mevcut. Bunun için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz. Evet üst segmente hitap eden akıllı telefonumuzu aldığımıza göre geride 7.400TL’miz kaldı.

Türkiye'deki en ucuz amiral gemisi modelleri için tıklayın

Ortalama bir akıllı TV için 5.000TL ayırabiliriz. Bu akıllı TV için 1000TL değerinde sound bar almak mümkün. Geriye kaldı 1.400TL’miz. Orta segmente hitap eden bir tablet yaklaşık olarak 1500TL.

Karayipler & Küba & Bahamalar turu

Galaxy Note 10 Plus için vereceğiniz para ile Miami, Roatan, Puerto, Cuzumel, Meksika ve Nassau’nun aralarında bulunduğu bölgeleri ziyaret eden 8 gün sürecek muhteşem bir tura çıkabilirsiniz. Üstelik bu tur için şu anda ödeyeceğiniz ücret yaklaşık olarak 10000TL. Geri kalan parayla da vize, pasaport işlemlerinizi hallederek, sevdiklerine ufak hediyeler alabilirsiniz.

Ayağınızı yerden kesebilirsiniz

Geçmişte bazı telefon ilanlarında Şahin ya da Doğan ile takas olabilir gibi ibareler yer alıyordu. Fakat 11.400TL’lik fiyatıyla Galaxy Note 10 Plus, Şahin, Doğan fiyatını da geçti. Artık takasta bu araçların yanında belli bir miktar da para veriyorlar.

Açıkçası 11.400TL Galaxy Note 10 Plus’a verene kadar iyi kötü ayağınızı yerden kesebilirsiniz. Eğer arabam var diyorsanız, eski bir klasik alıp, onu zevkinize göre modifiye edebilirsiniz.

PS4 Pro, Xbox One X, Nintendo Switch ve oyun bilgisayarı!

Eğer sağlam bir oyuncuysanız, 11.400 TL ile tüm konsolları satın almanız mümkün. Hali hazırda ülkemizde de satışta olan PS4 Pro, Xbox One X ve Nintendo Switch’i satın aldığınızda ödemeniz gereken meblağ ortalama olarak 8500TL. Geriye kalan 2.900TL ile ortalama bir oyun bilgisayarı toplayabilir ya da konsollarınıza onlarca oyun alabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

5 yıldızlı otelde 3 hafta tatil!

Malum artık yazın sonuna geldik. Fakat yine de tatil için geç kalmış sayılmazsınız. Eylül ayı fırsatını değerlendirerek, 11.400TL karşılığında Antalya’da 5 yıldızlı otelde 3 hafta boyunca tatil yapabilirsiniz. Üstelik seçtiğiniz otele göre bu meblağ daha da aşağılara düşebilir.

Kısaca özetlememiz gerekirse, 11.400TL verip Galaxy Note 10 Plus satın almak yerine, bu parayla çok daha iyi şeyler yapabilirsiniz. Biz size kesinlikle almayın demiyoruz. Fakat Galaxy Note 10 Plus ciddi anlamda bu paraya değer mi? İşte bunu düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Bilim Teknoloji