Şatafatlı sahurun ardından AK Parti’den hamle

Şatafatlı sahurun ardından AK Parti’den hamle

AKP’de Ağrı Gençlik Kolları, düzenledikleri lüks sahur programında türkü söyledikleri anları paylaşması büyük tartışma yaratmıştı.

Bunun ardından AKP’li milletvekilleri ardı ardına yer sofralarında sahur yaptıkları paylaşımlarıyla dikkat çekti. Bu durum “AKP’de imaj düzeltme çalışması olarak” yorumlandı.

Odatv’de yer alan habere göre, Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, “Sahur vakti… Gözlerinin içi ışıl ışıl, geleceğe dair umudumuz öğrencilerimiz ile birlikteyiz. Öğrencilerle sahur bir başka güzel” diyerek, menemen yaptığı anın fotoğraflarını paylaştı. Gözgeç’in misafir olduğu öğrenci evinde, masa yerine yer sofrası tercih edilmesi dikkat çekti.

AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, öğrenci evinde menemen yaptı, Twitter hesabından “Sahurda üniversiteli kardeşlerimizin sofrasına misafir olduk” dedi.

AKP Eskişehir Milletvekili Zihni Çalışkan’ın da sahurda adresi öğrenci evi, tercihi memendi. “Menemende iddialıyımdır” diyen Çalışkan gibi çok sayıda Adalet ve Kalkınma Partisi yöneticisi menemen paylaşımları yaptı.

İşte o fotoğraflar:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem