Savaşı dizisine Kağan Bozok'un giriş tarihi açıklandı! Yasak Elma dizisinden Berk Oktay ayrılıyor! Sezon finali Berk Oktay'ın finali oldu!

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma'dan Çağatay karakterine hayat veren Berk Oktay diziden ayrılıyor! Savaşçı dizisine kısa bir süre önce 6 kişinin katılacağı açıklanmıştı.

Savaşçı dizisinin sevilen oyuncusu olan Berk Oktay dizide Kağan Bozok karakterine hayat veriyordu. İlk bölümden beri dizide yer alan başrol oyuncusunun diziden ayrılması üzerine ise Tamer Karadağlı, Ediz Hun ve Anıl Tetik gibi birbirinden başarılı isimler kadroya dahil olmuştu. Her ne kadar diziye güçlü isimler dahil olsa bile Berk Oktay'ın eksiliği net bir şekilde görülüyordu.

Diziden ayrıldıktan hemen sonra Yasak Elma dizisine geçtiğini duyuran Berk Oktay bir daha dizide olmayacağını da ifade etmişti fakat işler değişti! Berk Oktay'ın Yasak Elma dizisinden ayrılacağı bölümle birlikte Savaşçı dizisine gireceği bölüm resmen ortaya çıktı. Neler oluyor?

2861814-620x410.jpg (620×410)

Yasak Elma dizisinin sezon finali yapacağı kısa bir süre önce duyuruldu. İddialara göre dizi 111. bölümüyle ekranlara veda edecek. 17 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelecek olan Yasak Elma dizisinde Berk Oktay'da ölerek ayrılacak. Peki, Berk Oktay, Savaşçı dizisine ne zaman girecek?

9841.jpg (800×400)

Savaşçı dizisine giriş yapacağı açıklandı!

Berk Oktay'ın Savaşçı dizisinin 22 Mayıs'ta ekranlara gelecek olan bölümüne giriş yapacağına dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. 6 kişinin reytingleri yükseltmek için gireceği uzun bir süredir konuşuluyordu. Bu isimlerden birinin de Berk Oktay olduğu sosyal medyada tarafından iddia edildi.

savasci-dan-yasak-elma-kadrosuna-h5926-3585f.jpg (637×332)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv